Sign in to follow this  
dj-zombi

Od nashih "obozavaoca" - (kultura u Hrvata).

Recommended Posts

A zar pisma nekoliko budala mogu cijelu naciju prokazati ludom i ubijackom. Zar ne odete ponekad na koji hrvatski forum pa tamo pogledate poruke koje srbi ostavljaju Hrvatima. Ma u svakom narodu ima budala, al to ne znaci da su svi takvi.

Прика, ако може мало пажње при правопису. И ја не ословљавам Хрвате малим словима па немој ни ти Србе.

Толико поштовања би требали да имамо.

Свако добро.

sorry al od ovog sam samo razumio svako dobro :):D to razumijem dalje od toga ne, neznam sto si mi odgovorio, pocrnio si srbe i hrvate la sto si htjeo ipak neznam. I tebi svako dobro.

Pitaj svoje roditelje sta ti je napisao. Oni razumiju cirilicu jer su je ucili. Srbi si napisao malim a Hrvati velikim slovom. Jel ti sad jasno?

Nemoj tako to je bio samo tipfeler svejedno mi je za mala i velika slova i ako se momak time uvrijedio isprike. Mogu i ovako napisati Srbi i hrvati, time nikog ne vrijedjam. A stara mi nije cirilicu nikad ucila, bas nikad u zagorju je nisu ucili, dok mi je stari iz Bosne pa ju on zna, a sigurno necu covjeka zvati u italiju da mi prevodi :):D Hvala na prijevodu.

Ima nas nekolicina na forumu koji pišemo iskljuèivo æirilicom. Osim naravno na drugim jezicima.

Razumijem ako ne znaš èitati æirilicu jer djeluješ veoma mlad a nisi je sigurno uèio u školi.

Iako smo na Internetu to ne znaèi da ovdje ne važe gramatièka pravila. Mnogi to koriste kao izgovor, osim toga koristi se agrumenat da se nema vremena pa se brzo tipka i time nastanu pravopisne greške. Sve je to ljudski. Ipak pokušaj da kada oslovljavaš nacionalnosti da ih oslovljavaš velikim slovima. Da bi dokazao da ova tvoja reèenica gore nije bila namjerna, nije potrebno da namjerno Hrvate oslovljavaš malim slovima.

Budi mi pozdravljen

A ja pisem jezikom duse...

Znam da taj svi razumiju...sem onih koji je nemaju...

Sveto...uzeo si eto, slucajno nick, koji je meni NE ZNA SE DRAG I SVET...

Dobrodosao i molim te ...molim te...budi okej...nemoj matere ti da ti citamo izmedju recenica...

Ziv bio i svako dobro Bog dao...

Ma zelio sam samo reci da sam Srbe slucajno malim napisao, ja uvijek zelim nesto brzo napisati pa dosta mi se i gresaka desi. Uzeo sam nick koako mi se prijatelj zove i to mi je lijepo ime jako pa eto zato. Ne brioni ja cu biti ok, nadam se da cete i vi prema meni. Nisam ja dosao provocirati, vec se malo upoznati s ljudima od kojih su mi neki i susjedi bili. Ja sam mlad i nisam opterecen ratom, jer sam ipak tada bio samo dijete pa zelim upoznati i ljude koji ce mi mozda opet jednom biti susjedi. Nadam se.

A znam nesto malo cirilice, gledao sam televizije iz RS, u Sisku ih se hvata, al samo malo malo znam. I kad idem kroz RS gledam znakove pa nesto malo i prokuzim :)

Vidim prijatelju da sa entuzijazmom uèestvuješ na forumu i vjerujem, sudeæi po tvojim dosadašnjim izlaganjima, da zasigurno nemaš loše namjere. Èak naprotiv. To je za pohvalu. Neka si ti nama dobrodošo i bez brige, niko te neæe vrijeðati.

Moraš ipak znati zašto smo mi ovdje, zašto se ovdje pišu stvari koje za tebe možda zvuèe pune mržnje prema tvome narodu. Ali to nije mržnja. Mnogi od nas ovdje su roðeni i odrasli u Hrvatskoj, ukljuèujuæi i moju malenkost. Mnogi od nas tamo više nisu i za to postoje razlozi. Nezavisno od toga koji politièki stav neko zastupa, postoje stvari koje nemaju ništa sa politikom. To su (negativni) doživljaji koje smo mi prošli i koji su nas doveli u ovakvu situaciju u kojoj smo. Zato smo ovdje na ovom sajtu rasuti po cijelom svijetu.

Meðutim to ne znaèi da ne možemo da diskutujemo kao ljudi i da razmjenjujemo iskustva i doživljaje.

A vidim da stvarno voliš da pišeš po forumima.

:wink:

Ma volim da :biggrin :biggrin i nemam zle namjere, a isto tako shvacam ljude koji mrze moj narod jer su protjerani iz svojih kuca, vjerovatno i ja nebi Srbe volio da mene istjeruaju il bilo kog drugog. Samo morate znati da ne mrze svi Hrvati Srbe, dapace pricamo istim jezikom(vise manje) pa smo si ipak blizi neg sto bi mi bio neki englez il Francuz. Sto se mene tice volio bi da se svi vrate u svoje kuce, pa da zivimo bar u miru. Vi nama pokazite svoje srpske obicaje, mi vama nase hrvatske i bas bi bilo fino. Znam da se to nece u dogledno vrijeme desit, al nemojte mislit da su svi Hrvati nekakvi mrzitelji i stoka kad nisu. A raspravljati o temama mozemo uvijek bez mrznje i takvih stvari. I vasi i moji su u ratu radili odvratne stvari i mi to valjda smijemo reci iskreno.

Svaka cast sveto, dobar si ti momak. Vidim da ne mrzis nikoga kao ni ja. Moju su kucu zapalili Hrvati i proteran sam, ali nikog ne mrzim cak i imam dobre prijatelje Hrvate. Jebi ga tako sam odgojen

Svoko dobro Sveto i samo nastavi tako!

Nemam nista protiv Svete,nicim me nije uvredio niti ja imam namjeru da ga vredjam,ali interesantno koliko se Srbi kao narod mogu procijeniti na osnovu nekoliko prethodnih postova.

Dodje nam neko sa strane (hrvat),ponasa se pristojno,uljudno i mi ga odmah prihvatimo kao da nam je najrodjeniji zaboravljajuci ko su hrvati i sta su nam kroz istoriju uradili.

Ne zelim da me neko pogresno shvati,Sveta je dosao na ovaj forum da se druzi i prica sa nama sto je sasvim normalno,izgleda kao dobar momak.

Pomenuo sam ovo jer sam siguran da nam sutra dodje bilo ko iz NDH,mi bi ga kao sav normalan svijet primili i pocastili i ugostili i pustili ga da nam prespava u kuci zaboravljajuci SVE,tako je bilo kroz istoriju,tako ce biti opet.

Cudan smo mi narod...

Hvala meky i glinjanin, stvarno nemam losih namjera. Dobre ljude primaj u kucu lose drze sto dalje, i ne gledaj nacionalnost vec dusu. Zli ljudi nemaju vjere ni nacionalnosti samo crno srce. A i nisu mene ovdje svi prihvatili dobro, al neki jesu i to je lijepo.

На овакве ствари не треба једноставно обраћати пажњу, јер тако љикови који то шаљу само лече своје комплексе!

Ни ја не гледам на нацију, јер и код нас Срба има свакаквих људи...

П.С. у сваком случају ме одушевљавају ти интернет хулигани, и силеџије, које умеју да кењају, и да се бусају у груди преко нета, али колико заиста њих има храброси да изађу на црту, и да се побију...??? мало, врло мало... зато и не треба обраћати пажњу, на такве дебиле,... јер ако им се посвети пажња, тек онда се примају, и ложе...

hrvati su se lepo pokazali i to javno. Mi znamo kakvi su oni ali mozda ovde zaluta i neki posetilac koji ima losu predstavu ko su Srbi a ko i sta su hrvati pa ce ovde videti pravu sliko o tome.

P.S. hrveti ne mogu da napisem velikim slovom ne znam zasto....

From: "Martin Soldic"

To: krajinaforce@yahoo.com

CC: martin.soldic@sb.htnet.hr

Subject: sa glavne stranice

Date: Sat, 31 Mar 2007 19:00:29 +0200

Majku vam cetnicku jebem.Imajte na umu stvar da jedan nas vojnik vrijedi ko vasih 20. Imali ste ideje o velikoj Srbiji, sada ona postaje mala.To dovoljno govori koliko ste jaki. Treba vas poklati i na kolce nabiti sve i jednoga od dijece pa do baba.

Crna Legija

Bez komentara

Чист доказ колико су мали и јадни!

Не вреди коментарисати нити расправљати са таквим индивидуама...

:kolutaj: :suncane:

From: Rafael1995

To: dj-zombi

Posted: Sat May 05, 2007 10:20 am

Subject: CETNICKA GAMAD

kako te nije stid..

gamad srbocetnicka da ti pas jebo smrdljivu majku...da ti jebe sv.sava da te jebe

picko jedna

takve ko ti bi trebalo po kratko postupku kao sto ste vi nas 1991-1995 ali dosla je OLUJA I BLJESAK

ZBOG ANICE I BOKALA VINA ZAPALIT CU KRAJINU DO KNINA!

sramota gamad jedna smrdljiva jebo vas martic sljivancanin milosevic mladic i ostale picke materine sta su se izlegle iz cetnicke picke tvoje smrdljive majke da ti jebem pas mater i tvom sajtu

treba vas poklati sve do jednoga od koljevke pa do groba picka vam materina

Ne kontam ja majke mi ovu mrznju..ja u zivotu nikada nisam ni pomislio sta je ovaj majmun napisao..ma ni pomislio...mada su na nas tri puta potezali noz u samo jednom vijeku...

Ja budala uvijek mislim urazumice se...

ovaj rafo :lol: ako se ne varam se je prijavio pre nekoliko dana znam da sam video kao najnoviji èlan ... odma sam nanjušijo ustašu :lol: svašta oni smrde i preko interneta :lol:

From: "viralmessiah"

To: krajinaforce@yahoo.com

Subject: ZA SITE

Date: Thu, 31 May 2007 22:07:55 +0200

Pièka ti materina èetnièka,dodi u Zagreb da ti se najebem majke.Samo nam dajte prilike nece vas biti ni za misiju rupu gamad Srpska sami ste si krivi sto vas mrzimo.

ZA DOM SPREMNI!!!!!