Sign in to follow this  
dj-zombi

Od nashih "obozavaoca" - (kultura u Hrvata).

Recommended Posts

Date: Fri, 14 Sep 2007

From: "noize"

To: krajinaforce@yahoo.com

Subject: GOVNA!

Govna srboèetnièka, nije vam bilo dosta ¹to ste digli balvan

revoluciju, pobili hrpe nasih

ljudi i izazvali rat na ovim prostorima nego jos i dan danas jebete u

mozak. Moze vas bit sram

pièka vam materina, govna ljudska!

Date: Fri, 14 Sep 2007

From: "Prognani Krajisnik" Add to Address Book

Subject: Re: GOVNA!

To: noize@net.hr

A smetaju vam informacije koje nas sajt objavljuje a vecina ih je iz vasih hrvatskih medija?

Po tome onda ispada da vas vasi "jebu u mozak" kako ste vi to kulturno napisali.

Sve najbolje i citajte nas cesce i preporucite svim svojim prijateljima.

Не обазирите се браћо на овакве небулозе. Све су ово такозвани SOFA WARRIORS. Такви се боре са четницима у својој глави док су залегнути на каучу, а кад чују први метак- трч у склониште!

Guest krstinja

Mislim da se na ovakve nebuloze uopste ne treba obazirati ali je pametno svijetu pokazati kakvi su to bolesnici.

Pretpostavljam da to pisu iskompleksirani bubuljicavi tinejdzeri koji su Vukovar, Knin ili Vojnic vidjeli iz autobusa na ekskurziji tipa putevima domovinskog rata ili tako neko sranje.

Problem je sto se ta decenijska patoloska i bolesna mrznja prema svemu sto je srpsko i dalje pothranjuje i kroz medije i crkvom i svim mogucim sredstvima.

Nauci ga da mrzi dok je mali i mrzice cio zivot.

A mi budale ko sto rece Srbo mislimo urazumice se jer jednostavno ne mozemo razumijeti takav mentalni sklop

Е мој Зомби, па и ти си неки, када ове коментаре ниси пребацио у СМЕХОТЕКУ :(:lol:

Ови су и мр. Бина зајебали... пази коментар: "дођи у ЗГ да ти се нај... мајке!" :kolutaj: :kolutaj: Стварно неки храбар лик, јуначина :lol::lol:

Све интернет хулигани и јунаци... треба увести казне у законе, ломљење прстију, оваквим дилберима, и отерати их у позориште, пардон "казалиште" да увесељавају пучанство...

:green :green

Ja jos dosad nisam nikad nijednom hrvatu ovako nesto poslao, nit bi u zivotu se spustao tako nisko, Ovo samo pokazuje njihovu nisku razinu evolucije, jos su izgleda na pola puta. A kako netko rece mi se svoga necemo nikad odrec al brate nikad se ovako ne ponasamo i ponosim se time.

Сад сам га мало смањила и дотјерала, ал се бојим да нисам претјерала са смањивањем... Али, хвала. :lol: Ово је први пут да правим банер :biggrin

Tacno tako...ja to jednostavno NE MOGU i NE ZNAM razumjeti...

Naime, iskustvo je pokazalo da hrvati i tako ne reagiraju na uvrede, tu su doma, kao riba u vodi.

No ono na šta reagiraju je kada ih netko suoèi s istinom i èinjenicama koje je potvrðuju, a koja im se oèito ne sviða.

A sudeæi po bjesomuènim reakcijama oèito su dirnuti u žicu.

Razlog što sada bjesne je što naprosto nema naèina da opovrgnu èinjenice koje se iznose na sajtu Krajinaforce.

A da podsjetim, istina boli, ali ne vrijeða.

Sa ovim tvojim èinjenicama si pogodio "usridu" što bi rekli "naši boduli".

Ovdi se nema šta dodati. Bravo Om Sai Ram.

Om Sai Ram

Naime, iskustvo je pokazalo da hrvati i tako ne reagiraju na uvrede, tu su doma, kao riba u vodi.

No ono na šta reagiraju je kada ih netko suoèi s istinom i èinjenicama koje je potvrðuju, a koja im se oèito ne sviða.

A sudeæi po bjesomuènim reakcijama oèito su dirnuti u žicu.

Razlog što sada bjesne je što naprosto nema naèina da opovrgnu èinjenice koje se iznose na sajtu Krajinaforce.

A da podsjetim, istina boli, ali ne vrijeða.

Patoloska mrznja,osobe bez vjere u boga i crkvu,moralnih vrednosti,sto dokazuju upravo na ovaj nacin.

Od svega sto je je covjek posijao,nista nije bolje niklo kao MRZNJA!

cao Srbi uh....sto sam ponosna sto sam S ;):) :)rpkinja nemogu vam opisati.Ovo pokazuje kako neki hrvati padaju nisko nemrzim nikoga prem imam dosta razloga gledam ljude kakvi su u dusi.Kad je ovaj reko da smo hteli veliku Srbiju a oni nas kao zeznuli palo mi na pamet da kazem pa mi stigli i do Tokia.Kad smo krenuli u inostranstvo sretnem jednog hrvata kod prijateljice doso da ih vidi nakon rata a mi trebali sledeci dan otici on nam kaze blago vama sta bi dao da mogu i ja tako otici iz Hrvatske.Samo glavu gore sa ponosom.Mislim da ovi sto pisu ovako su ljubomorni i bolesni ljudi.

ONAKO OD SRCA NEVOLIM NI JA NJIH ,ALI HRVATICE KONZUMIRAM SA VREMENA NA VREME, PA NEK ME I MRZE ALI JA NJIMA POSVECUJEM PAZNJU DEVOJKE SU TO JEDNOSTAVNO ZASLUZILE (KO TEBE KAMENOM TI NJEGA HLEBOM)............ :-*:-* :-*:-* :-*:-* :-*:-* :) :) :o

ONAKO OD SRCA NEVOLIM NI JA NJIH ,ALI HRVATICE KONZUMIRAM SA VREMENA NA VREME, PA NEK ME I MRZE ALI JA NJIMA POSVECUJEM PAZNJU DEVOJKE SU TO JEDNOSTAVNO ZASLUZILE (KO TEBE KAMENOM TI NJEGA HLEBOM)............ :-*:-* :-*:-* :-*:-* :-*:-* ;):D :D

Опћиш ли опћиш са нашим комшиницама? ;D ;D ;D ;D

eh...sto sam se slatko nasmejala citajuci svaki post...ovakve stvari ja cesto nalazim na internetu,al kolko god da odem u rodni kraj ili zagreb svi su jako fini niko se ne usudjuje majku srpsku da mi psuje,to lepo govori o njihovoj hrabrosti.....

ovo sto je postano,to su komplaksi dece hrvata koji su se borili u ratu pa su zatrovali svoju decu,a ako to nije slucaj,vecina hrvatske omladine se fura na stil onog pevaca tompsona...on je jako lep uzor za hrvatsku omladinu,nema sta... >:( >:( >:(

pozdrav svima na forumu..

živim u zg pa bih rekao da nacionalizam i neka netrepeljivost više ne pali mladež, barem ne onih 80% normalnih, kako u zg tako ni u bg. Imao sam dosta prilike ići u bg poslom pa kada god netko čuje da pričam ijekavicom vrlo pozitivno reagiraju, kao pozdravi nam sanadera to je pravi čovjek za europu i sl... naravno pričam o obrazovanim mladim ljudima ne o nekakvim šabanima...skinsima ili sl..

pozdrav svima na forumu..

živim u zg pa bih rekao da nacionalizam i neka netrepeljivost više ne pali mladež, barem ne onih 80% normalnih, kako u zg tako ni u bg. Imao sam dosta prilike ići u bg poslom pa kada god netko čuje da pričam ijekavicom vrlo pozitivno reagiraju, kao pozdravi nam sanadera to je pravi čovjek za europu i sl... naravno pričam o obrazovanim mladim ljudima ne o nekakvim šabanima...skinsima ili sl..

Slusaj sabane,mozda je netko pozdravio Sanadera,ali to definitivno nisu ljudi koji nesto znaju.

A bas me zanima kako bi sad netko reagirao u Zagrebu da ti isti Srbi dodju i tamo pricaju ekavicom ,bre.

Sigurno ne pozitivno.A da ne govorim sta bi im se desilo da odu u Imotski i Split.

Pusti glupe price kojima ne mozes nikoga zavarati i vozzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii odavde.

Slusaj sabane,mozda je netko pozdravio Sanadera,ali to definitivno nisu ljudi koji nesto znaju.

A bas me zanima kako bi sad netko reagirao u Zagrebu da ti isti Srbi dodju i tamo pricaju ekavicom ,bre.

Sigurno ne pozitivno.A da ne govorim sta bi im se desilo da odu u Imotski i Split.

Pusti glupe price kojima ne mozes nikoga zavarati i vozzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii odavde.

ti znaš nešto, baljezgaš :(