Sign in to follow this  
dj-zombi

Od nashih "obozavaoca" - (kultura u Hrvata).

Recommended Posts

Topli pozdrav iz LIJEPE NAŠE

Friday, 30 May, 2008 11:04 PM

From: "tomogol"

To: krajinaforce@yahoo.com

Mater vam jebem četničku. Marš u pakao gdje vam je i mjesto.U kurcu ste vi i cijela vaša

država. A ti što si glavni znam gdje živiš navratit ću sa 2 ručne bombe, 3 mitraljeza i

2 noža, i zapalit ću tvoju kolibu od kuće. E, da mater vam jebem, ako sam slučajno

zaboravio..

full header od emaila:

From tomogol Fri May 30 06:04:59 2008

Return-Path:

Authentication-Results: mta632.mail.mud.yahoo.com

Kad pročitam ovakve stvari ja prosto ne mogu da verujem da neko napiše da mu je hrvat prijatelj

Mislim da nije dobro ni verovati ... JA tako mislim,ne moraju se svi sa mnom slagati .... istorija pokazuje da generalizacija i nije tako loša ... sačuva nam glave .. samo Srbe istorija nije ničemu naučila ...

Pa ovaj strucnjak za mitraljeze, bombe, paljenje kuca, i psovanje,

ocigledno da ima ili 12 godina, ili je toliko puk'o s mozgom, da je spao na to da nekome preti preko neta?!

Zaista vrlo hrabar momak! Takve najvise volim!

Pa ovaj strucnjak za mitraljeze, bombe, paljenje kuca, i psovanje,

ocigledno da ima ili 12 godina, ili je toliko puk'o s mozgom, da je spao na to da nekome preti preko neta?!

Zaista vrlo hrabar momak! Takve najvise volim!

Kako ih voliš jel s pekmezom

Тисућљетна култура.....пардон.....уљудба на дјелу. ;D

Али се мора признати да су много снажни кад двадесеторица са ножевима нападну једног ненаоружаног.

;D ;D ;D ;D ;D ;D Ovaj mi je "najsimpaticniji"sa 3 Mitraljeza,2 Bombe,i Nozevima.Taj je zaje.. i Ramba ;D ;D.Svi su oni hrabri u lijepoj njihovoj.Ja zivim vani pa se srecem s takvima i na poslu i kad izadjem,od te hrabrosti vise nema ni traga ni glasa.Jadni su,i uvijek ce ostat.Potpisujem sve sto je Rada napisala za njih,samo bi jos dodo da se mene pita da bi izbacio iz abecede i azbuke slova "h" i "u" neznam stvarno zasto ::(;).

jos malo pa ce se ovdje ostavljati komentari poput ovih koje ja objavljujem a koje mi kompleksirani hrvati salju

po cemu cemo se to onda razlikovati od njih?

dj-zombi od njih se ne moze bit gori! Mislim da niko od nas tu nije "bezobrazne"rijeci upotrebljavo.A sto se tice nasih misljenja pa kako da imamo bolje misljenje o njima na koju foru kad samo procitas sta pisu i sta rade i sta su sve radili?

a sta da misli normalan covjek na izjavu da bi najradje izbacio slovo "h" i slovo"u" iz abecede?

to je za mene isti nivo kao i ovaj gore sto se sepuri bombama i mitraljezima

Ja nisam nigdje spominjo bombe i mitraljeze.Imam svoje misljenje o njima i dok sam god ziv necu ga promjenit.To je nacija koja nicim nije zasluzila da se o njima ima pozitivnije misljenje.Mislim da na ovom nasem Sajtu imam pravo da iznasem svoje stavove.Sto se abecede tice predobar je to nivo,za njihov posto oni do abecede jos nisu stigli.

jos malo pa ce se ovdje ostavljati komentari poput ovih koje ja objavljujem a koje mi kompleksirani hrvati salju

po cemu cemo se to onda razlikovati od njih?

Slažem se , uz razliku da ne razumijem čemu bilo kakvi komentari uopšte i navodna zaprepaštenja,kome još treba da se nacrta sa kim imamo posla ?.Dovoljno je da se ovakve stvari objave i da budu nauk za neka buduća pokoljenja , a kako vidim i neka današnja.

Pedercino Srpska

Wednesday, 4 June, 2008 7:06 AM

From: "Mehmed_pasa@Handzardivizija.net"

To: krajinaforce@yahoo.com

Pedercino Srpska

Sto te volim, da si mi blize odreza bi ti kitu i dao mojem njemackom ovcaru.

Evo da se pridruzim Hrvatima, mrze vas i Bosanci, mrzit cemo Vas dokle vas postoji pa pitaj se zasto??? Tko je pobio 7000 Muslimana u Srebrenici, mater ti jebem pokvarenom.

Imaj muda pa objavi ovo na tvojem jebenom sajtu,.

Mislis da je sve jos gotovo, a ne varas se !! RSK je BOSNA zapamti !!!

Musliman_Ustasa Iz Vrazje Handzar divizije

P.S

Види, сад су почели пријетити и њихови цвјетићи-балије. ;D

Ево се сав тресем од страха и од њих и од њиховог цвијећа. ;D

Najvise umirem od smeha, kada vidim saosecanje Hrvata i muja protiv Srba, a znam da se medjusobno ocima ne mogu videti... i sta su onda koji djavo radili u Mostaru, i Travniku 1993.??? Igrali se zmurke...