Sign in to follow this  
dj-zombi

Od nashih "obozavaoca" - (kultura u Hrvata).

Recommended Posts

Ma sve je to smijesno dok je u okvirima interneta. Ja sam imala 15 godina kad sam se prvi put poslje rata pojavila kuci. Iz stana smo izbacili njihovog bojovnika. Vec prvu noc mi je njih 10-15 "momaka" bilo pod prozorom, derali su se nocima. Vikali da ce mi vaditi dzigericu, da ce me silovati, jbt majku srpsku, u djelovima me vratiti u Srbiju... Ma grozote, sramota me je sve da pisem. 5 dana nisam smjela izaci iz zgrade, jer su vazda bili tu, bar njih nekoliko. Komsiluk nista...policija nista! Tad sam shvatila da mi tamo vise nema zivota. Rec jednu nisam odgovorila. Toliko o njihovoj (ne)kulturi.

E pa eto oni kažu za nas kako smo mi nekulturni, a dobro se na netu može vidjeti ko je nekulturan. Hrvati nas uče kulturi, a ne umiju dvije pismene rečenice sastaviti kad nas vrijeđaju. Ništa se od muslimana nerazlikuju po kulturi.

Zato mi smeta kad čitam na Youtube kako naši padaju na te grane i počinju psovati kao balije ili Hrvati. Treba ih ignorisati i gotova priča.

Ovaj pasa iz Handzar divizije, sam sa sobom ne moze se spojiti... :-\ :D prolupao skroz...

Necu mu navoditi sta su to muje radile pre Srebrenice... jer nije toga ni vredan... ali znam da on za sebe misli, isto kao i ova njegova "braca": "Ma ko ih je*e, to su srbocetnici..."

Samo cu ga pitati gde je on bio 1993. godine... kada ono braca kockasta mu srusise mostarski most? ili mozda mostarski most on ne oseca svojim, nego je i on srbocetnicki...

Gde je pasa bio iste godine kada u Vakufu se grvualo na sve strane sa granatama.. a nigde Srba oko njih?

Ma to su bile vojne vezbice...

Ajmo pasa, malo novije bratsko jedinstvene ljubavi sa kockastima... Sto nise navijali na ovom EP u Austriji za sUsednu croaciju, nego za daleku tUrsku... pa jos oni ljubavni sukobi po Hercegovini????

Pasa... velika je hrabrost objaviti ovo na nekom sajtu... a jos veca to sto se ti junacis po internetu

Mora da mu babo nema muda pa mu se sin sepuri preko interneta.

Ako je tako hrabar, daj objavi svoje Ime i adresu a sto se tice onog Zeljka (di bas on nasao tako ime

Veco bilo ih je,muslimani iz inostranstva osnovali su Handžar diviziju u ovom ratu i krenuli su za Bihać preko Hrvatske i preko poligona Slunj.Al ušli su na Kordun ali sa Korduna nisu izašli nikada.Ko zna kuda su pogrešno skrenuli,možda ljevo kod Albukerkija. ;)

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Albukerkija!!!!!tacno tamo sam ih srela kad sam zadnji put isla ;D ;D ;D ;D

Znam da ih je bilo,htela sam da kazem

da sa svom opremom i parama kojima su raspolagali ,

nisu uspeli nista,pa cak ni da nas dobro uplase.

Kako onda da se sad uplasimo,ovog naduvenka.!?

A pogrešila si nije to bila Handžar divizija,to su bili sigurno neki drugi kod Albukerkija.Handžar divizija po mom mišljenju je još uvijek u Kordunaškim šumama,i nikad neće ni izaći iz njih,to ti garantujem. ;)

Nije nam ništa mogla prava Handžar-divizija, ali nas je zato uništila ona domaća "Handžar-divizija" iz Beograda koja je u to doba vladala Srbijom. Zahvaljujući našoj domaćoj

Vidi,nesto mi sad ni zalba vise ne pomaze.

Moje mrtve niko i nista ne moze da vrati.

a svako ko nesto pokusa da uradi po tom pitanju,ispostavi se ,da

to radi iz nekog svog interesa a ne da se sazna istina.