grom

Hајновије уцене Ангеле Меркел и Брисела Србији!

Recommended Posts

Извор: Телеграф – 15. април 2015

Angela_Merkel-650x487.jpg

Кад је реч о отварању поглавља у преговорима Србије са ЕУ постоје разлике између јавно изреченог става ЕУ, а то је пуна примена Бриселског споразума, и додатних услова које имају неке државе чланице, који нису споменути у том споразуму, изјавио је министар спољних послова Србије Ивица Дачић.

Шеф српске дипломатије за “Новости” је указао на то да се додатно поставља 11 тачака које је усвојио немачки парламент, што је, како је рекао, услов да Немачка потврдно одговори за отварање неких поглавља.

Један од примера међу тих 11 тачака је питање моста и Парка мира у Косовској Митровици, а то нема никакве везе са Бриселским споразумом, рекао је Дачић.

– Па како онда нема нових услова? Онда нека се каже да је то нови услов – истакао је први потпредседник Владе Србије, додавши да то није ништа ново, те да је то била пракса свих ових година уназад.

Услови Немачке и  ЕУ Србији:

* Уклањање парка мира

* Зидање објеката на административним прелазима

* Прихватање косовских докумената на граници

* Успстављање ЗСО

* ЗСО има оснивачки статут

* ЗСО да има председника, потпредседника, скупштину и веће

* ЗСО да има пун надзор над економским развојем, образовањем, здравством, урбаним и руралним планирањем

* ЗСО има представничку улогу при централној власти

* Интеграција полиције са севера у косовску полицију

* Две стране неће једну другу блокирати на њеном европском путу

* Израда плана за импементацију

Ne znam u koju kategoriju žena spada angela merkel ali..... ;D

Uz , za i protiv zena . . . cjeli zivot . . .

A sta bi bilo da ih nije ?

Eh te zene . . .

Istrijani imaju jednu pjesmicu koja pocinje sa tancali su tancali . . .

To ako niko Zeljo znade ;D  . . .

Istrijani imaju jednu pjesmicu koja pocinje sa tancali su tancali . . .

To ako niko Zeljo znade  ;D  . . .

;D  ;D

Eeeee moj Grome koji Istrijani  ;)  tamo su danas samo hrvati  ;D

Mora sam nauciti parlati taj istrijanski a danas ga ni domaci ni povidaju, zabili su ga

ki da nic nije ni bia.

Proslo lito dosao ja u pekaru i trazim strucu a prodavacica me bledo gleda pa nakon nekog

vremena pocne ona meni prstima sve proizvode pokazivati sta ja u stvari hocu  ;D  ???

Toliko o toj lipoj Istri, kambjalo se sve  ;) u zraku neki zarazan i divlji poriv "U"  :]]

;D  ;D

Mora sam nauciti parlati taj istrijanski a danas ga ni domaci ni povidaju, zabili su ga

ki da nic nije ni bia.

Proslo lito dosao ja u pekaru i trazim strucu a prodavacica me bledo gleda pa nakon nekog

vremena pocne ona meni prstima sve proizvode pokazivati sta ja u stvari hocu  ;D  ???

Toliko o toj lipoj Istri, kambjalo se sve  ;) u zraku neki zarazan i divlji poriv "U"  :]]

Ča nis tražil pinku

Ča nis tražil pinku

Kubus trazit ces ti jos malo Semmel ;) trebo te stari na vrime nauciti kak se

parla Deutsch ;D kad ga vec znate tako lipo pevusiti  ;]\/  

;D  ;D

ki da nic nije ni bia.

Hahahah ;D

Doista Istra i Istrijani su bili u moje doba malo drukciji . . .

Ali i pjesmice . . .

Tada su pjevali :tancali su tancali

lani i preklani

oko one rupice ca je med nogami . . . ;D

Kubus trazit ces ti jos malo Semmel ;) trebo te stari na vrime nauciti kak se

parla Deutsch ;D kad ga vec znate tako lipo pevusiti  ;]\/  

Neću, tražiću kajzericu i kifl.

Znam ja nešto taj njemački, npr:

Majne kobila iber fir meter skočla

cvaj noge pribila

Znam ja nešto taj njemački, npr:

Majne kobila iber fir meter skočla

cvaj noge pribila

:lol:  :lol:  :lol:

znam  ja da ti znas nesto nemacki  ;) Kubus; uvek ste Vi

hrvati tezili da budete neki privesak ili barem konjusari nekom

Germanske krvi  ;D

Ali moram priznati da bolje Vi pjevate "Danke Deutschland ...."  :}\/

:lol:  :lol:  :lol:

znam  ja da ti znas nesto nemacki  ;) Kubus; uvek ste Vi

hrvati tezili da budete neki privesak ili barem konjusari nekom

Germanske krvi  ;D

Ali moram priznati da bolje Vi pjevate "Danke Deutschland ...."  :}\/

Kao da i tvoji preci nisu bili Austrijski konjušari u Drugoj banskoj regimenti i žarili i palili

kud ih car pošalje. 

Kao da i tvoji preci nisu bili Austrijski konjušari u Drugoj banskoj regimenti i žarili i palili

kud ih car pošalje. 

O tome se nerado priča među nama srbima.

U ono vrijeme svak je služio nekom strancu.

U Vojnoj krajini Austrijskom caru, u Bosanskoj krajini Turskom sultanu, u Dalmaciji Mletačkom duždu.

I to svi redom bez obzira na vjeru i naciju.

Kad se Sinjski alkari prave važni svojom pobjedom ne kažu da su se borili za Serenisimu republiku

Veneciju i njenog dužda.

Kad su Turci 1683. opsjeli Beč većinu vojske nisu sačinjavali muslimani, nego razni kršćani.

Da , ali mozda je mala razlika u tome sto je i tada Srbija postojala kao drzava i uvazavana kao takva . . .

Krajisnici se nisu slucajno nasli na tim podrucjima koje nam danas osporavaju , nego su sa razlogom tu postojali . . .

kud ih car pošalje. 

jesu Kubus ali to se ne pika jer nisu bili tako brogobrojni i i odani svom konjusaru
kao Vi  ;)

cvrcak poceo si da rano cvrkuces a nije 37 gradi  ;D  neces valjda zrikanjem da 

nas usporedis s rvatima  ;)

cvrcak poceo si da rano cvrkuces a nije 37 gradi  ;D  neces valjda zrikanjem da 

nas usporedis s rvatima  ;)

Duvam ja @kolega željo i na jogurt još od 1971 ili kako bi se u tvom kraju reklo, koga mliko opeče i na jogurt puše ::)

Ovo što ti je kubus hteo inputirati je isto onoj temi kako je znatan broj hrvata bilo u četnicima za vreme drugog rata.

Većina hrvatskih četnika ili četnika Hrvata bila je s područja Dalmacije. Tako su u februaru 1943. godine u Dinarskoj četničkoj diviziji formirani „Splitsko-šibenički četnički bataljon" i „Odred vojvode Birčanina", koji su bili sastavljeni od Hrvata, koji su do kraja rata ostali u četnicima.

jesu Kubus ali to se ne pika jer nisu bili tako brogobrojni i i odani svom konjusaru
kao Vi  ;)

Bili su mnogobrojni i odani kao i moji. Većina stanovnika Vojne krajine (Carske di su bili moji i Banske

di su bili tvoji) bili su vojnici. U nekim regimentama Srbi su bil u većini, a neke kompanije čitave sastavljene

od Srba. I tukli su se na svim ratištima kud ih je car posla.

Išli su i s Napoleonom do Moskve. 

Duvam ja @kolega željo i na jogurt još od 1971 ili kako bi se u tvom kraju reklo, koga mliko opeče i na jogurt puše ::)

Ovo što ti je kubus hteo inputirati je isto onoj temi kako je znatan broj hrvata bilo u četnicima za vreme drugog rata.

Većina hrvatskih četnika ili četnika Hrvata bila je s područja Dalmacije. Tako su u februaru 1943. godine u Dinarskoj četničkoj diviziji formirani „Splitsko-šibenički četnički bataljon" i „Odred vojvode Birčanina", koji su bili sastavljeni od Hrvata, koji su do kraja rata ostali u četnicima.

Nisam mislio na četnike. Mislio sam na Vojnu krajinu u Austrijskom carstvu koja je razvojačena 1873. godine.

Do tada većina muških od 16-60 godine bili su vojnici, i Srbi i Hrvati.

Ovo o Hrvatima četnicima je istina. To su uglavnom bili predratni Orjunaši.

I sada se u Splitu može osjetiti Orjunaški duh.

Zapravo u Splitu ima svašta. Zadrti komunisti, zadrti ustaše i zadrti orjunaši.

Sve s puno mediteranske strasti.

Nije to samo slučaj sa Splitom.U mnogim gradovima bivše Juge se promijenila struktura stanovništva u ratu i poslje rata.

Sad u nekim gradovima u hrvatskoj npr.ima ustaša gdje ih nikad nije bilo (pogotovo Dalmaciji,pa i Istri).Došli iz Hercegovine i Bosne.

Isto je tako i kod Srba,u tradicionalno partizanskim krajevima danas odjekuju četničke pjesme,a najveći četnici danas su upravo sinovi,unuci i praunuci partizana.

Nije to samo slučaj sa Splitom.U mnogim gradovima bivše Juge se promijenila struktura stanovništva u ratu i poslje rata.

Sad u nekim gradovima u hrvatskoj npr.ima ustaša gdje ih nikad nije bilo (pogotovo Dalmaciji,pa i Istri).Došli iz Hercegovine i Bosne.

Isto je tako i kod Srba,u tradicionalno partizanskim krajevima danas odjekuju četničke pjesme,a najveći četnici danas su upravo sinovi,unuci i praunuci partizana.

Nevalja generalizovati, kod nas u srbiji najveći eurofili su sinovi i kćeri bivših udbaša i komunista, možda su i u partizanima bili neznam,

A najveći rusofili tkz. četnici, sve se izmešalo da te Bog sačuva.

Nevalja generalizovati, kod nas u srbiji najveći eurofili su sinovi i kćeri bivših udbaša i komunista, možda su i u partizanima bili neznam,

A najveći rusofili tkz. četnici, sve se izmešalo da te Bog sačuva.

Nije generaliziranje,nego činjenica.

asti misa,  pa ka di si to vidija Kubus ;D 

Eto naucio sam nesto, samo jos da pokusam kojeg orjunasa pronaci u Splitu :lol: 

Da malo udahnem tog  "Orjunaškog duha" a kamoli da ga osjetim  ;)  samo mislim

da cu prije se opet kontaminirati  onog U duha i aveti  ;| 

Sad u nekim gradovima u hrvatskoj npr.ima ustaša gdje ih nikad nije bilo (pogotovo Dalmaciji,pa i Istri).

daje Zemo dedes Dalmaciju i Istru uspordivati te trpati u isti kos :lol:  ono ca je struge bande

Ucke su neki divljaci a Istra..... mjesto gdje cvata ljubav na svakom koraku, Bozanski raj NDH ;)  ;D  

asti misa,  pa ka di si to vidija Kubus ;D

Eto naucio sam nesto, samo jos da pokusam kojeg orjunasa pronaci u Splitu :lol:

Da malo udahnem tog  "Orjunaškog duha" a kamoli da ga osjetim  ;)  samo mislim

da cu prije se opet kontaminirati  onog U duha i aveti  ;| 

daje Zemo dedes Dalmaciju i Istru uspordivati te trpati u isti kos :lol:  ono ca je struge bande

Ucke su neki divljaci a Istra..... mjesto gdje cvata ljubav na svakom koraku, Bozanski raj NDH ;)  ;D  

Ima ih samo ih treba zant tražit.

S one bande Učke su isto Istrijani. Moćenička Draga, Lovran i Opatija.

Istrijani mrze svakog, a najviše prišliće, a ne vole baš ni domaće iz drugog sela.

Ima ih samo ih treba zant tražit.

mogao bi mi dati koji mot da znam kako da ih trazim  ;)

S one bande Učke su isto Istrijani. Moćenička Draga, Lovran i Opatija.

Istrijani mrze svakog, a najviše prišliće, a ne vole baš ni domaće iz drugog sela.

jeboga mis Kubus pa ti kao da nisi imao geografiju  :D ili si imao neku rvatsku  :lol:

Kad se kaze s druge bande Ucke onda se misli na ono brdo i tunel a on ti zavrsava

na Matuljima a deje Lovran i Opatija pa oni su ispred Ucke  ::)

Nije ti Ucka samo kod Svetog Petera i Mošćeničke  Draga  :<>\ i nemoj tako o Istrijanima  ;)

mogao bi mi dati koji mot da znam kako da ih trazim  ;)

jeboga mis Kubus pa ti kao da nisi imao geografiju  :D ili si imao neku rvatsku  :lol:

Kad se kaze s druge bande Ucke onda se misli na ono brdo i tunel a on ti zavrsava

na Matuljima a deje Lovran i Opatija pa oni su ispred Ucke  ::)

Nije ti Ucka samo kod Svetog Petera i Mošćeničke  Draga  :<>\ i nemoj tako o Istrijanima  ;)

Opatijci kažu s one bande Učke za Pazin, Buzet itd, Oni su spod Učke. 

Znaš onu Pod Učkun su kućice bele...

Bio sam s njima na ratištu i s puno njih sam u kontaktu, čujemo se i sretnemo.

Ima jedna verzija gornje pjemice iz osamdesetih kad su svu Opatiju raskopali 

i pravili novu kanalizaciju. Među radnicima je bilo puno Šiptara.

Pod Učkom su kapice bele

su zele lopate vele

svu su cestu raskopale

i kanalizaciju šundrale.