Sign in to follow this  
chule80

Девета Крајинада 4. јул 2015.

Recommended Posts

Ево још неких абера са 9. Крајинаде...

Већ се смркава, треба ићи кући, а пита Коса Миланчета ђе су му кључеви од аута... :[|

Овај вели да нема појма после се испоставило да је овај заборавио кључеве код свастике у торби ;]\/ Имао је среће да није било комараца.

Мало после тога долази неки Херцеговац, док смо ми паковали ствари на фићка, па ори БМК у ауту, док су врата била отворена да прави контру овима са техно музиком. Вели да би он са нама у ауто због БОЉЕ МУЗИКЕ ;| 

Отишао ја аутом поново до оне уклете рампе, а тамо се чувар променио (друга смена), па када је видео мајицу и чуо музику, пита шта се то дешавало на Ади? Ја велим била Девета Крајинада... А он вели: "Јел то пријављено?!"   ::)

Ја питам њега, одакле је он... "Из Србије, али је мени жена из Крајине", одговара... "Дај ми ту једну мајицу за жену"... Шта да радим, када су све отишле, нека иде и та! @->-

Људи ја и даље не верујем да сам био јуче тамо са вама,хвала вам још једном ХВАЛАААААА ВАААААААААМ

Још увек не могу да се саберем,једва чекам да се опет скупимо  ;D  :]]  :]]  :]]  :]]  :]]  :]]  :]]  :]]  :]]

Искрен да будем, мени је ова Крајинада пролетела!
Догодине читав викенд има да будем на Ади! Још од петка вече, па до недеље увече.

Не може ово све да стане у речи, у слике у снимак... треба доживети!

Да не дужим, слике све говоре :)

Једно што ми је жао, у целој тој гужви (причању, купању, фудбалу итд.) заборавих да питам нешто организатора :rolleyes: Крајинада је првобитно замишљена као дружење и упознавање људи са КФ-а и других Крајишника и пријатеља Крајишника и Крајине. И криво ми је што опет нисам упознао неке људе са КФ-а, односно можда сам с неким играо фудбал и шта ти ја знам, а да немам појма да је то неко одавде :D

Од људи који имају налог на КФ је било 6 људи не рачунајући нас двојицу.
Е сада колико су активни, не бих да улазим у то.

Легенда Крајине је стварно легенда! :]]

Да не дужим, слике све говоре :)

Једно што ми је жао, у целој тој гужви (причању, купању, фудбалу итд.) заборавих да питам нешто организатора :rolleyes: Крајинада је првобитно замишљена као дружење и упознавање људи са КФ-а и других Крајишника и пријатеља Крајишника и Крајине. И криво ми је што опет нисам упознао неке људе са КФ-а, односно можда сам с неким играо фудбал и шта ти ја знам, а да немам појма да је то неко одавде :D

Са мном си играо фудбал хехе

Па искрен да ти будем и нисам знао ко си рекох дај да видим знам да си стављао неке слике кад си био у Двору,рекох чек да видим јеси то ти и ето сазнао сам пре пола сата да смо заједно играли фудбал  ;D  ;D  ;D

Ево да ме неки не прозивају да само ја нећу да се јавим овде у вези извештаја са Крајинаде..МОЈИХ 5000 динара за улаз довољно говори о свему,док су сви други плаћали по 300 дин.. ;D  ;D  ;D ..

А Као друго жао ми је што сам једног далматинца имао за пријатеља ;D  који ме је већ издао у првоме боју,нећу га именовати зна он сам ко је јавиће се  ;D  али уствари он је само дошао ту да би се слико као што је се изјаснијо пре крајинаде  ;D ....Овом приликом поздрављам В. Крајина свака му част тако се чува обичај свога огњишта,похвале и за друштво из батајнице,онда за Зокија како учи своју децу од малена да воле крајину..

Све похвале и за Чулета јер да нема њега неби ни било Крајинаде..

Све у свему било је лепо,али опет ћу поновити било је кратко.

СЛЕДЕЋЕ ПУТ ја долазим да ноћим ко хоће да ми се прдружи нек ми се јави ако нико неће сам ћу...Драги моји Крајишници сад ћу вам рећи нешто али то не важи за све праве крајишнике, него за оне друге ..

Зашто се ви Крајишници стидите Крајине?

Ако се ја Србин из Баната не стидим Крајине, шта више поносим се.. Е па браћо и сестре угледајте се на мене не стидите се одакле сте дошли и не стидите се крајине и свог огњишта..

Наравно ово се односи за оне који глуме да су неко и нешто само зато што живе у Београду, НС, Панчеву итд...А заборавили да су чували овце..Па цитирам стихове..

"Скини шминку, маскару са лица
па и ти си била чобаница,
што се стидиш ливада и њива
одрасла си крај камена сива"....

Толико за сад од мене..

КРАЈИНАДА ТАМО ЂЕ СМО МИ!

Свака теби част мој Мићане на толикој љубави према нашој Крајини и према Крајишком народу...А што се тиче следеће Крајинаде нећеш сам ноћити ето и мене па ако ништа друго можемо тући у дуету  :}\/  ;]\/  ...Једино ми је жао што ниси стигао да мало запјеваш са нама ове године...А што се тиче оних 5000 ја их Чулету не би опростио никад  ;D  ;D

Оклен кренути  ::)  Док прочита све, дође пола 12, врага ја зарадио дневницу сутра  :[|

Ја сам ове године, као и сваке претходне (можда једном није, била неђеља) имао среће да радим на дан Крајинаде, али није никад било тешко продужити на Крајинаду, па ни ове године.

Драго ми је што сам видио један дио старих другара, упознао неколико нових, чини ми се много добрих људи, ваљало је бити у суботу на Крајинади  :]]

Нешто посебно додати, нешта занимљиво, а да нису то изњели клапци у претходним писанијама и немам, али ако се сјетим, неће ми бити тешко, написаћу пар ријечи  :)

Што се тиче 5000, вала што каже V.Krajina опростити тако нешто никад  ;D  Ово за Бранковиће не бих коментарисао.

Мића, таквих је било и биће, немој да те такви нервирају...паметније да мене рецимо частиш пивом, неко што те такви сикирају  ;)   :]]

МОЈИХ 5000 динара за улаз довољно говори о свему,док су сви други плаћали по 300 дин..

Ти ниси само плаћао улаз, већ и гомилу других ствари што си дужан. Тако да немој кукавити као нека ба ба баба, да браћо Крајишници

А Као друго жао ми је што сам једног далматинца имао за пријатеља ;D  који ме је већ издао у првоме боју,нећу га именовати зна он сам ко је јавиће се  ;D

Ја сам теби лепо говорио да се манеш Далматинаца, ал ти јок..

Једино ми је жао што ниси стигао да мало запјеваш са нама ове године...

А што се тиче оних 5000 ја их Чулету не би опростио никад

Па како да пева са нама поред онолико цура. Ако ниси приметио, дотични се у изгубио на неко време.   ;D

Нема шта да прашта. Платио је оно што је требао да плати. Још сам му дао попуста. Треба он мени да опрости за овакве прозивке. ;|

Што се тиче 5000, вала што каже V.Krajina опростити тако нешто никад  ;D 

Мића, таквих је било и биће, немој да те такви нервирају...паметније да мене рецимо частиш пивом, неко што те такви сикирају

Свак нормалан, у пуној снази ради 8 сати, једино ти 4 сата! Па толико ни труднице не раде.   ::)

Гледај да буде у доба поста, па да и њега заваљаш, ко и мене @->-