Sign in to follow this  
licki-vuk

Eh ti muškarci...

Recommended Posts

оно "дај ми" треба само мало графичком оловком престругати по клемама а код "ДА" само затакни чачкалицу између типке и кућишта."не"ти не треба

оно "дај ми" треба само мало графичком оловком престругати по клемама а код "ДА" само затакни чачкалицу између типке и кућишта."не"ти не треба

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

E ova ti je dobra zemo

Bista.... sve mi se nesto cini da smo postali ortaci! Formiraj

важи ,нема проблема све прихватам само ће бити проблем око маркетинга овде јер колико видим слабо има трговаца све само полиција и ови што секу дрва.

Bobana, na pragu smo Bista i ja dobrog biznisa sa " muskim daljincima"... on ga je rekonstruisao (pogledaj felericni model na prethodnoj strani) i sada sam u dilemi da li da ga damo Baniji na testiranje ili da ga odmah pustimo u promet :-\

Bobana, na pragu smo Bista i ja dobrog biznisa sa " muskim daljincima"... on ga je rekonstruisao (pogledaj felericni model na prethodnoj strani) i sada sam u dilemi da li da ga damo Baniji na testiranje ili da ga odmah pustimo u promet :-\

vec sam vam se obratila , u prethodnoj poruci ,

po tom pitanju .

misljenja sam da bez odredjenog stepena diplomatske pomoci

necete moci pozitivno da poslujete, pa sam ponudila pomoc , jel'

Rado bi ga ja uzeo na testiranje,al sam srećom neoženjen

2.jpg

I nemoj Banija posle da na đonovima pišeš ovakve i slične poruke!

Na "daljinac" lepo proveriš izabranicu i onda ako je TO TO, onda lepo napišeš npr. "blago meni"

Eh ti muškarci ... pojedinima se i od žbuna pričini da je nešto drugo!

Doduše i strahu su velike oči, rekoše mudri ljudi! I meni se jednom tako ispod Velebita učinilo u sumrak da se medved podigao na zadnje noge i prednjim šapama ustremio na mene... kada sam ujutru "progledala" to je bio poveći grm lešnika! ;D:) :)

Naravno da sam se prejela nedozrelih plodova i bolelo me je grlo danima ali nije bitno, važno je da sam ja "utekla" medvedu! :)

...Zanimljivosti

06 Feb 2009. 01:09

Kako naći idealnog muža ;D;D;D

Kažu da su najbolji muževi oni koji već imaju bračno iskustvo. Razveden muškarac, koji riješi da se ponovo oženi, sjajan je izbor za zajednički život. Očekuje se da neće ponavljati greške i gluposti iz prvog braka.

Slušajte šta vam muškarci govore na početku veze. Ako pominju da nijesu pristalice bračne zajednice, budite sigurni da neće biti dobri muževi.

U svakoj vezi postoji neko ko voli više. Možda je razlika u intenzitetu ljubavi neznatna, umišljena, subjektivna, ali ako želite dobrog muža, obavezno morate da osjetite da je, ipak, on taj koji vas voli bar za mrvicu više nego vi njega.

Svi dobri muževi umiju i vole da igraju društvene igre, makar karte.

Idealan bračni partner se najčešće nalazi preko prijatelja koji se očajnički trude da vas upoznaju sa nekim. Prihvatite ponekad sastanak naslijepo.

Dobra prilika se sreće u biblioteci, supermarketu, na nekoj naučnoj tribini, dok šetate psa pored rijeke, popravljate mobilni telefon, tj. kad se najmanje očekuje.

Muž se ne upoznaje poslije dva ujutro u alkoholisanom stanju, kad se stopira, ljetuje, putuje nakratko, niti se do njega dolazi tako što se "ukrade" od druge žene. Mada u svemu postoje izuzeci, ali ih nijedna majka svojoj mezimici ne pominje.

Dobri momci se žene čim im djevojke zatrudne, ali to ih kasnije može pretvoriti u izrazito loše muževe.

Dobar muž je takva rijetkost, ali se isplati čekati ga strpljivo i u svakom muškarcu ga tražiti dok se ne pojavi.

Idealne “prilike” najčešće nijesu ljepotani, niti zavodnici na glasu. Prestanite da ga zamišljate na taj način.

MATEMATIKA U LJUBAVI

Pametan čovek + pametna žena = romansa

Pametan čovek + glupa žena = afera

Glup čovek + pametna žena = brak

Glup čovek + glupa žena = trudnoća

POSLOVNA ARITMETIKA

Pametan šef + pametan radnik = profit

Pametan šef + glup radnik = proizvodnja

Glup šef + pametan radnik = unapređenje

Glup šef + glup radnik = prekovremeni rad

MATEMATIKA PRI KUPOVINI

Muškarac će platiti 2 € umesto 1 € za stvar koja mu je potrebna.

Žena će platiti 1 € umesto 2 € za stvar koja joj nije potrebna.

OPŠTE JEDNAČINE

Žena brine o budućnosti dok ne pronađe muža.

Muškarac nikada ne brine o budućnosti dok se ne oženi.

Uspešan muškarac je onaj koji zaradi više para nego što njegova žena može da potroši.

Uspešna žena je ona koja uspe da pronađe takvog muškarca.

SREĆA

Da bi bili srećni sa muškarcem, morate ga mnogo razumeti i malo voleti.

Da bi bili srećni sa ženom, morate je mnogo voleti i uopšte se ne truditi da je razumete.

DUGOVEČNOST

Oženjen muškarac živi duže od neoženjenog, ali oženjen muškarac više želi da umre.

ŠANSE ZA IZMENOM

Žena se uda za muškarca očekujući da će se promeniti, ali se to nikad ne desi.

Muškarac oženi ženu očekujući da se neće promeniti, a ona se promeni.

ŠEMA RAZGOVORA

Žena ima poslednju reč u bilo kojoj svađi.

Sve što muškarac kaže nakon toga predstavlja početak nove svađe.

KAKO SPREČITI PITANJA: KADA ĆEŠ DA SE ŽENIŠ?

Starije tetke su dolazile do mene na venčanjima, gledale ispod oka i kokodakale, govoreći mi “Ti si sledeći”. Prestale su kada sam počeo da im radim istu stvar na sahranama.

POŠALJITE OVO PAMETNIM ŽENAMA KOJIMA JE POTREBAN SMEH I PAMETNIM MUŠKARCIMA ZA KOJE ZNATE DA ĆE OVO PODNETI.

Meni je ovaj deo najbolji.. vrrrrhhh!!! :]]

Starije tetke su dolazile do mene na venčanjima, gledale ispod oka i kokodakale, govoreći mi “Ti si sledeći”. Prestale su kada sam počeo da im radim istu stvar na sahranama.

;]\/

"Pismo jednog muža, čija žena je u bolnici…

Sve je uredu, draga Zorice!

Puno hvala na tvom lepom pismu. Ne treba da se brineš za mene. Sve je u redu.

Kuvam sam, i svaki dan se sve više čudim kako to dobro funkcionše!

U međuvremenu mogu to i da pojedem, bez da idem u bolnicu na ispiranje želuca.

Pošto sam često u žurbi, juče sam pekao krompir. Mora li krompir da se ljušti?!

Dok se to peklo, otišao sam da kupim hleb. Kad sam se vratio, emajl u tiganju se skroz istopio.

Nisam mogao da verujem da tako malo može da izdrži.

Dim u kuhinji se razišao u medjuvremenu, ali mačka je crna ko đavo i kašlje. Od tada panično beži čim ujkjučim šporet ili počnem da lupam šerpama.

Pošto, kao što znaš, moram najmanje jednom dnevno pojesti nešto toplo, mačka se više i ne pojavljuje.

Reci mi, koliko se dugo kuvaju jaja?

Kuvao sam ih dva sata ali nikako da postanu mekana. Ajde napiši mi molim te, da li se zagorelo mleko može

još za nešto upotrebiti. Da li da ga stavim sa strane dok se ti ne vratiš?

Imao sam mali problem sa gulašom kad sam hteo da podgrejem konzervu. Nažalost expodirala je u mikrotalasnoj. Vratanca od mikrotalasne su izletela kroz prozor i uništila naš lepi staklenik …

i prozor isto.

A'l, pošto je prozor bio zatvoren (moram da ga zatvaram kad kuvam jer inače uvek dođu vatrogasci), izleteo je zajedno sa nadprozornikom.

Udarni talas je bio strašan. Konzerva je nasuprot vratancima izletela kao raketa prema gore, probila plafon i pogodila 15-godišnju ćerku gospodina Đurića, koji stanuje iznad nas, tačno između nogu. Ona je upravo svirala klavir, i njoj se nije ništa desilo, ali učitelj klavira je ostao bez tri prsta.

Da li ti se već događalo da ti se prljavi sudovi ubuđaju?!

Kako li je to samo moguće za tako kratko vreme? Ti nisi ni pune 4 nedelje odsutna.

Iza sudopere što-šta živi, mogao bi čovek UNIVERZUM da snimi.

Odakle li samo dođu svi ti gmizavci?

Uglavnom, napokon sam se sabrao i oprao sudove.

Draga, nemoj se molim te ljutiti i vikati, ali onaj skupoceni porculan od tvoje bake je polomljen. Izgledao je tako čvrst da mi nije bilo ni na kraj pameti da neće izdržati…

Možda su 1000 obrtaja mašine za veš ipak malo previše. Usput rečeno, i ona je pokvarena.

Prilikom centrifugiranja, veliki nož za meso malo je oštetio bubanj … i sada se nalazi u zidu .. nož, ne bubanj. Bubanj je probio zid. I sada leži bez veze, negde napolju.

Dok sam jeo, zaprljao sam tepih u dnevnoj sobi i to sokom od paradajza.

Ti si mi uvek govorila da je sok od paradajza nemoguće očistiti. Tu se varaš draga moja, fleka je odlično

uklonjena, dlake od tepiha, nažalost, isto tako. Možda ipak nije trebalo koristiti nitro-razređivač.

Morao sam da otopim frižider.

Ti si uvek tako nespretna, led se odlično skida i zidarskim čekićem.

A'l, čudno, sad više ne hladi, nego greje. U svakom slučaju meso je dobro pečeno, a jogurt, šampanjac i mineralna voda su eksplodirali.

Draga moja, u četvrtak sam zaboravio da zaključam stan. Mora da je neko bio ovde jer nedostaju neke vredne stvari, ali, novac sam po sebi ne čini čoveka srećnim, kako ti to uvek kažeš.

Ormar je prazan, mada sigurno nije bilo puno u njemu jer ti uvek govoriš da nemaš šta da obučeš.

Kada sam sinoć hteo da nahranim zeca, prevrnula mi se sveća. Zec je sad bez dlake.

Izgleda prilično smešno.

Ovim bih da završim za danas. Sutra malo više. Nadam se da uživaš u miru u bolnici i da se dobro odmaraš.

Puno lepih pozdrava od Tvog Zvonka!

P. S.

Kada je tvoja mama saznala za nesreću, dobila je moždani udar. Sahrana je bila juče, nistam hteo ništa da ti pričam da se ne uzbuđuješ bez razloga.

Ipak si ti u bolnici i treba da se odmaraš.

Zvonko."

03 Mar 2009. 20:18

Ljepota i inteligencija bitnije od čednosti

Modernim muškarcima je kod žena važan izgled, karakter, emocionalna stabilnost, finansijska nezavisnost i inteligencija. Najmanje im je važna čednost.

Naučnici sa Univerziteta Iova su sproveli istraživanje koje je trajalo od 1939. godine, a ispitanici su svakih deset godina trebali da odgovore kojih 18 karakteristika žele kod partnera, koje su ocjenjivali opisnim ocjenama od nevažno do jako važno.

U poželjne i manje poželjne osobine ubrajane su društvenost, dobra domaćica, uzajamna privlačnost i druge.

Privlačnost 1939. godine nije bila među prve tri najpoželjnije osobine, a najnovije istraživanje je pokazalo da je savremeni muškarci i žene stavljaju na prvo mjesto.

Među prvih deset poželjnih karakteristika koje moderni muškarci traže kod žena su i nezavisnost, zrelost i emocionalna stabilnost.

Veoma poželjna osobina žena je inteligencija i nalazi na četvrtom mjestu po važnosti, dok se 1939. godine nalazila na 15 mjestu.

Zanimljivo je da je na 12. mjestu finansijska nezavisnost žena, dok je 1939. bila na 17. mjestu.

“Ovo je generacija muškaraca koja je odrasla sa obrazovanim ženama, majkama koje su bile doktorice, učiteljice i pokazale su im drugčiji model”, rekla je Kristin Velan, vođa studije i autorka knjige 'Marry Smart: The Intelligent Woman's Guide to True Love' (Pametna Meri: Vodič inteligentnih žena do prave ljubavi).

Čednost, pak, koja je 1939. godine bila jako cijenjena, danas je najmanje važna.