Sign in to follow this  
V.Krajina

Baja Mali Knindza 2015

Recommended Posts

hehe bravo :]] mnogo dobra pjesma, jedna boljih njegovih u poslednje vreme ;)

otpjevo je mnogo novih uživo na gostovanjima, tako da i ne znam koje pjesme će biti na tom novom albumu :[|

Mislim da će biti i ona "Jednom kada odem" na albumu, pa onda "Zov tetreba" koji je recitovao na nekim nastupima a za ostale ne znam, možda će biti i neki duet 8)

Да да гледао сам кад је пјевао оно уживо

Ову чувај ми се сине кад сам чуо уживо није ми се нешто екстра свидело али сад кад је изашла студијска верзија што је више пута чујем све ми је боља и боља

Само да остале буду упола добре као ова биће врхунски једва чекам 8)  :]]

Имао сам је прилике чути и прије него што је постављена на Jутјуб пар пута на радиу Грмеч...мислим да ће нови албум поново изаћи за онај покрет Динара Дрина Дунав ;)

Имао сам је прилике чути и прије него што је постављена на Jутјуб пар пута на радиу Грмеч...мислим да ће нови албум поново изаћи за онај покрет Динара Дрина Дунав ;)

Malo su dosadni sa tim pokretom on i Lazo Pajcin  ::)

Није срамота бити сиромашан, већ јефтин.

Док је правио песме из љубави и ентузијазма, имао је шта и да понуди. Сада је спао на ове јадибедусе да му финансирају албум.

Он који је заклети радикал отишао је код Вучићевог пииона да му спонзорише албуме и песме.

Није срамота бити сиромашан, већ јефтин.

Док је правио песме из љубави и ентузијазма, имао је шта и да понуди. Сада је спао на ове јадибедусе да му финансирају албум.

Он који је заклети радикал отишао је код Вучићевог пииона да му спонзорише албуме и песме.

Bas tako :(

Још једна нова. Ја мислим да албум неће ни излазити, ове пјесме је он снимао за албум "Ој Крајино 3"...те пјесме се рекламирају на БН телевизији :)