RS_33

РАДИКАЛИ ДЕМОНСТРИРАЈУ ИСПРЕД ХРВАТСКЕ АМБАСАДЕ

Recommended Posts

A mi Srbi moramo biti pripitomljeni !

Jel ako ne slusamo Amere pustice sa zapada i juga zveri da nas pojedu !

od 1990 do 1999 su nam pokazali da mogu da nas slome ... zato toliko cutanje ...

Sad je situacija ili cemo s njima saradjivati ili cemo nestati ! Zato je i Vucic promenio plocu ...

A sto se tice fotelja , ne bi ti postojao ni ta tvoja Hrvatska da vas Njegovo Visocanstvo Kralj Aleksandar nije uzeo pod svoje ... Odavno bi svi mi bili u Austro-Ugarskoj !

I na kraju ide ono " hranis kera da bi te ujeo"

Ratnik,ne nabavljaju oni nikakve "interkontinentalne rakete"...budimo malo ozbiljniji..Doduse,delom si u pravu..Njima je odnos prema Srbima zapravo merilo sopstvenog nacionalnog identiteta..I u pravu si...Dok je Srba,oni se smiriti nece...Zato su i na ovom forumu... Mozda me neces razumeti,ali to je odlicno!

Cela ta vasa novija historija zasniva se na nekim odmetnicima , teroristima , budalama koji su rusili Jugoslaviju...Cela istorija Hratskog naroda se zasniva na domobranima , nekim ultra mega ZNG- ovcima , s ciljem da se se dodvorite vasim i nasim zlotvorima koji su nas celu istoriju mrzeli od kad smo dosli kao juzni sloveni...

Dobro je Seselj rekao " Austriske podguzne muve ".

osijek73 apsolutno te razumem !

a ovo sto si rekao je definicija kad mi neko kaze Hrvat= Njima je odnos prema Srbima zapravo merilo

sopstvenog nacionalnog identiteta...

a ovo sto si rekao je definicija kad mi neko kaze Hrvat= Njima je odnos prema Srbima zapravo merilo

Hrvati kao i Siptari , nikao da se smire ... Dali im drzavu dali im sve i to im nije dosta ... Kao sa su vampiri dok se krvi ne najedu nece se smiriti !

Nije tocno....generalizujete stvari...jedno su politicke igrarije a drugo narod...

riđan je za razliku od tebe - čovjek i karakter...i ti nisi iz mjesta odakle se predstavljaš nego si iz jednog sela kada se krene od Kostajnice prema Dubice pa nakon par kilometara se skrene lijevo , hrvat si i  došao si tek u 10 mj. braniti Hrvatsku :P

Zamijenio si me s nekim.

Nije tocno....generalizujete stvari...jedno su politicke igrarije a drugo narod...

Ma jeste,sustinski,istina,mig...Zato ste i na ovom forumu!Ok,eto mozda ti konkretno ne(mozda)ali ostali..?!Neko iz potrebe,a neko,hmmm.. Upravo zato cete jednog dana, "polomiti zube"...Ne danas,ne sutra...ali sigurno hocete..

Ma jeste,sustinski,istina,mig...Zato ste i na ovom forumu!Ok,eto mozda ti konkretno ne(mozda)ali ostali..?!Neko iz potrebe,a neko,hmmm.. Upravo zato cete jednog dana, "polomiti zube"...Ne danas,ne sutra...ali sigurno hocete..

Ja sam svoje razloge objasnio odmah na pocetku...a jedan od njih je da ne mrzim...za druge neznam...

Al ak pogledas generalno stvari.bez predrasuda...zadnji izbori u hrvatskoj...Glavasev HDSSB je krenuo u agresivnu kampanju...crne uniforme...ikonografija koja podsjeca na NDH i sl...krajnji rezultat ti je poznat...ne da su dobilo nego su jos izgubili 3 ili 4 mjesta u saboru...tu se pokazalo koliko je hrv. narod zeljan proslih vremena..i mrznje...da je drugacije..tj..kako se ovdje prezentira..danas bi Glavas bio premijer...ili bi se preimenovao u poglavnika...

Ja sam svoje razloge objasnio odmah na pocetku...za druge neznam...

Al ak pogledas generalno stvari.bez predrasuda...zadnji izbori u hrvatskoj...Glavasev HDSSB je krenuo u agresivnu kampanju...crne uniforme...ikonografija koja podsjeca na NDH i sl...krajnji rezultat ti je poznat...ne da su dobilo nego su jos izgubili 3 ili 4 mjesta u saboru...tu se pokazalo koliko je hrv. narod zeljan proslih vremena..i mrznje...da je drugacije..tj..kako se ovdje prezentira..danas bi Glavas bio premijer...ili bi se preimenovao u poglavnika...

Ne treba Glavaša pored HDZ-a suvišan je.Ionako je HDZ na čelu sa Tuđmanom vratio nazad sve vrijednosti NDH i nazive iz tog vremena.

Novi hrvatski premijer Orešković je čiji ono unuk ?

Ne treba Glavaša pored HDZ-a suvišan je.Ionako je HDZ na čelu sa Tuđmanom vratio nazad sve vrijednosti NDH i nazive iz tog vremena.

Govorio sam za danasnje vrijeme...narodu je dosta svega...

Iskreno..nemam pojma..al ako je strucan kao sto kazu..nije mi ni bitno...

unuk ustaše..svi hrvati su ustaše nevezano bio partizan il domobran il ustaša..i držite se teme topica kako je napisao admin :)

unuk ustaše..svi hrvati su ustaše nevezano bio partizan il domobran il ustaša..

Nisam ja kriv što on ima tako lijepu biografiju.Samo ti imaš bolju biografiju od njega.

Ja sam svoje razloge objasnio odmah na pocetku...a jedan od njih je da ne mrzim...za druge neznam...

Mig,nije to pitanje dnevne politike,niti stranaka...Mnogo je dublje..Nije bilo Glavasa i njegove stranke,nije bilo HDZ-a,na vlasti,na prostoru koji se danas naziva RH,nekoliko puta u istoriji, pa je uvek nedostajala samo iskra da se Srbi napadnu...I 1914,i 1941...Pa cak i na onim antisrpskim demonstracijama pocetkom proslog veka...Tako je bilo i 1990.godine(doduse tad je bilo vlasti HDZ i Glavasa)...Postoji,mig,kontinuitet...I taj se kontinuitet nije prekinuo...Mozda tebi tako izgleda,ali..nije..Mozemo reci da taj odnos ima,matematicki prikazano,nekakav sinusoidni oblik,i da Srbi,sad,nisu top tema hrvatske politike,ali...Bice opet u nekom trenutku..Da bi predvideli ono "sutra",ne mozemo posmatrati samo "danas",ni "juce"...vec mnogo,mnogo dalje...

Mig,nije to pitanje dnevne politike,niti stranaka...Mnogo je dublje..Nije bilo Glavasa i njegove stranke,nije bilo HDZ-a,na vlasti,na prostoru koji se danas naziva RH,nekoliko puta u istoriji, pa je uvek nedostajala samo iskra da se Srbi napadnu...I 1914,i 1941...Pa cak i na onim antisrpskim demonstracijama pocetkom proslog veka...Tako je bilo i 1990.godine(doduse tad je bilo vlasti HDZ i Glavasa)...Postoji,mig,kontinuitet...I taj se kontinuitet nije prekinuo...Mozda tebi tako izgleda,ali..nije..Mozemo reci da taj odnos ima,matematicki prikazano,nekakav sinusoidni oblik,i da Srbi,sad,nisu top tema hrvatske politike,ali...Bice opet u nekom trenutku..Da bi predvideli ono "sutra",ne mozemo posmatrati samo "danas",ni "juce"...vec mnogo,mnogo dalje...

mig..ma Osijek 73 bi te eto ugosio kao i Stjrpana Radića  i Pernara kako su ugostili..pa i svog Đinđića su ubili a gdje nebi nas..

mig..ma Osijek 73 bi te eto ugosio kao i Stjrpana Radića  i Pernara kako su ugostili..pa i svog Đinđića su ubili a gdje nebi nas..

bipolarac...Kad ozbiljni ljudi razgovaraju,oni drugi rade...sta?!

bipolarac,posto odmah shvatih da nikada neces provaliti da ti pomognem...dakle oni drugi lupetaju...Mig je puuuno pametniji od tebe,a cini mi se i dobronamerniji..Jesi primetio kako lepo razgovaram s njim,a?!Eee,pa ti sad razmisli zasto sa tobom ne razgovaram tako(premda cu opet ponoviti da ne mislim da si neki skrooooz los tip)

Kubus , vidi uzmes nekom nesto , i sta mislis da ce se taj pomiriti s gubitkom ? Daj molim te ... Ovaj nas sukob nije zavrsen jel niko tu nije nikog pobedio !

Pogledaj sve Hrvatske provokacije koje su stalne , sta to govori ?

Hrvatska povampirena ustaska drzava nije unistila Srbe i Srbiju ! A dok to Hrvatska ne ucini do tad s vase stane nema mira !

Sta ce Hrvatskoj vojsci interkontinentakne rakete koje nabavlja ??? Da se brani ha ha ha

Pošto i ja ne želim bit gubitnik pazim što Šešelj govori pred našom ambasadom (ovo je da ostanem na temi).

Šešelj stalno govori o granici na potezu Virovitica-Karlovac-Ogulin-Karlobag. Moja kuća je na cesti za

Karlobag i zato sam jako oprezan. Taman sam rješio legalizaciju garaže i štale, platio takse, uskladio katastar

i gruntovnicu. Sad kad sam to rješio nema teorije da Šešelja pustim u dvoriše, ima da ga upucam kao kera uz 

tarabu.

Radi gore navedenog molim da li se negdje može nać karta s precizno iscrtanim granicama Velike Srbije.

Uništavanje Srbije nije naš cilj. To će obavit Šiptari i to ne puškom, nego razmnožavanjem.

Pošto i ja ne želim bit gubitnik pazim što Šešelj govori pred našom ambasadom (ovo je da ostanem na temi).

Šešelj stalno govori o granici na potezu Virovitica-Karlovac-Ogulin-Karlobag. Moja kuća je na cesti za

Karlobag i zato sam jako oprezan. Taman sam rješio legalizaciju garaže i štale, platio takse, uskladio katastar

i gruntovnicu. Sad kad sam to rješio nema teorije da Šešelja pustim u dvoriše, ima da ga upucam kao kera uz 

tarabu.

Radi gore navedenog molim da li se negdje može nać karta s precizno iscrtanim granicama Velike Srbije.

Uništavanje Srbije nije naš cilj. To će obavit Šiptari i to ne puškom, nego razmnožavanjem.

Ako želiš preciznu kartu velike Srbije,moraćeš ipak Šešelja pozvat u goste da ti je nacrta,pošto takva karta (precizna) ne postoji osim u šešeljevoj glavi.

Što se tiče šipaka ne brini,nema posla,nema egzistencije,nema perspektive samim tim nema više ni razmnožavanja ko nekad.Prošla su vremena.

Gledaju ko i svi ostali sa Balkana kako da zbrišu s Kosova na zapad što prije.

Kubus ako upucas Seselja kako cemo svi mi Srbi znati tacnu granicu koju je on zamislio ? ;) Mislim da ni on sam ne zna bas 100% gde je linija razdvajanja :)  tako da u ime dobrosusedskih odnosa molim te da ga postedis do onog momenta dok nam Vojvoda ne nakaze tacno sta je nase a sta je vase :) Da u buducnosti ne bude incidenata ako toga jel tvoja nelegalna supa nasa ili vasa :)

Nekako mislim da ces ti ostati na nasoj pravoj strani , a mi cemo ti sve sto nelegalno podignes legalizovati uz minimalan porez :)

Tako Kubus udri i gradi sto vise mozes , jel od godine dolazimo :)

p.s. Zbog Vojinog zdravlja nemoj nam spremati jako masnu hranu , da nas masnoca ne ubije u Karlobagu ;)

2 hours ago, ratnik said:

Kubus ako upucas Seselja kako cemo svi mi Srbi znati tacnu granicu koju je on zamislio ? ;) Mislim da ni on sam ne zna bas 100% gde je linija razdvajanja :)  tako da u ime dobrosusedskih odnosa molim te da ga postedis do onog momenta dok nam Vojvoda ne nakaze tacno sta je nase a sta je vase :) Da u buducnosti ne bude incidenata ako toga jel tvoja nelegalna supa nasa ili vasa :)

Nekako mislim da ces ti ostati na nasoj pravoj strani , a mi cemo ti sve sto nelegalno podignes legalizovati uz minimalan porez :)

Tako Kubus udri i gradi sto vise mozes , jel od godine dolazimo :)

p.s. Zbog Vojinog zdravlja nemoj nam spremati jako masnu hranu , da nas masnoca ne ubije u Karlobagu ;)

Baš bi dobro doša Šešelj ovih dana. Pada snjeg ka blesav. Moga bi mi Šešelj pomoć čistit dvorište od garaže

do ceste. Baš mi je ka Muji u onom njegovom pismu iz Kanade, Taman očistim pristup, uđem u kuću i skinem

čizme i jaknu, a ono propiči ralica prema Karlobagu i zatrpa mi ulaz. I što možeš, obuci se, lopatu u ruke i razbacuj.

Tu bi vojvoda moga skinut trbušinu koju je nakupio u Hagu.

Danasnji politicari ne znaju ni gde je Metohija a jos malo znaju da je ptica Kos simbol Kosova , a da ne kazem jel znaju gde je bila Vojna Krajina ...Takav stav da se pravimo ludima oko dogadjaja 90-tih dovidi do zakljucka da nerazumeju kompleksnost srpskog pitanja u Hrvatskoj Bosni i Kosmetu ...