BANIJA 79

Oslobađajuća presuda Šešelju

Recommended Posts

On 13-4-2016 at 10:23 PM, BANIJA 79 said:

Zemo Seselj bi sutra otiso kod Kolinde,al ne da mu zena.;D

Bogami si u pravu zemo . . .

Evo on i sam kaze ;D

On 4/14/2016 at 7:54 AM, grom said:

Ja zemo razumijo da joj oce skinuti subaru sa glave  . . .

Pa reko sto mu treba zena sprecavati . . .;D

Ma oce Bogami doci u Zagreb , oce . . .

Taj sto nakani to i uradi . . .

Valjda tada i misli naticati tu Kolindinu subaru na svoju glavu  . . .

Tako je barem reka . . .

Nemoze taj vise subaru navuc ni na svog malog Voju a kamoli Kolindi... 

22 hours ago, Misterno said:

Mala ispravka "ministre" . . .

Seselj je rekao da ce Kolindinu subaru navuci na svoju glavu kad dodje u Zagreb . . . a ne Kolindi . . .

Inace ti si shvatio kako treba ; da ce on doci u Zagreb odnosno vec je podnio zahtjev za zvanicnu posjetu . . .

E sad kada ce mu odobriti to ne znam . . .

On 17.4.2016 at 10:10 AM, Misterno said:

A jel moze Glavas sta,osim postrojit crnu legiju ? 

On 16.4.2016 at 8:19 AM, grom said:

Balkan ovdje moze stradati a da pri tome Hrvatska iskoristi pomoc i zauzme Srbije koliko joj je u snu . . .

Da opet dodje do protjerivanja Srba , ali sad neznam kud . . .

:lol:

Ajde zemo reci da se salis ?

S cim da zauzmu Srbije kolko im je u snu ?

Pa hrvatska im se iseljava u Njemacku,Irsku,Austriju,i dr.zemlje s druge strane ih ubi starosna struktura stanovnistva.

Previse si pesimistican. Nema tu vise niko snage za nikakve snove,i bice velika stvar svima i Srbima i hrvatima zadrzat i ovo sto sad imaju.

Pusti demagogiju.;)

2 hours ago, BANIJA 79 said:

A ako mu Kolinda ipak odobri ?

Braniteljima nista drugo nece preostat neg da budu ljubomorni.;D

Ma nista od toga......MUP mu odmah drugi dan zabranio ulazak....a i da nije....nebi on imao muda doci.....samo laje i gleda koji ce se som uhvatit na mamac...:)

Nzl...hrvati jos nisu shvatili da je ignoriranje za njega najbolje oruzje...jer...kad ga nema u medijima...on ne postoji....

Seselj je svojevremeno bio kako sam cuo u  zatvoru u  KPD Zenica, imam informacije da mu je tamo grupa zatvorenika cesto ' uzimala mjeru'.otad vjerovatno datiraju njegove psiho deformacije.

5 minutes ago, ognjeslav said:

Seselj je svojevremeno bio kako sam cuo u  zatvoru u  KPD Zenica, imam informacije da mu je tamo grupa zatvorenika cesto ' uzimala mjeru'.otad vjerovatno datiraju njegove psiho deformacije.

Kazu da su ga zvali balerina, da su ga stalno maltretirali i da je izasao kao potpuno drugaciji covjek. E sad jeli to istina... 

2 hours ago, ognjeslav said:

Imasli ti o jos kome informacije , ili samo o Seselju  ?

Inace u zatvoru se obicno uzimaju mjere , ako nisi znao . . .

3 hours ago, mig said:

Ma nista od toga......MUP mu odmah drugi dan zabranio ulazak....

Kako mu zabranio ?

Pa koliko sam cuo tek je jutros podnio zahtjev . . .

Ili vi to radite onako da ne pitate seficu Kolindu i uskracujete joj uzitak , pa ako prodje dobro , a ako ne ide izvinjenje . . .

a i da nije....nebi on imao muda doci.....

A sto se tice pojedinih organa , to pusti da ona prosudi sama . . .

5 minutes ago, grom said:

Kako mu zabranio ?

Pa koliko sam cuo tek je jutros podnio zahtjev . . .

To je vec stara vijest...

Odmah drugi dan kad je pusten....uostalom...evo citat iz novina...

"Ministarstvo unutarnjih poslova je, temeljem članaka 36 i 38 Zakona o strancima i članka 5 Zakonika o Schengenskim granicama zabranilo ulazak Šešelju u Hrvatsku, kaže sugovornik Jutarnjeg lista.

U MUP-u se doznaje da je graničnim prijelazima poslana obavijest da se Šešelju odbije ulazak u Hrvatsku temeljem spomenuta dva članka Zakona o stranicima.

Šešelj je mogućnost dolaska u Hrvatsku spomenuo u četvrtak nakon što je Haaški sud objavio da je nepravomoćno oslobođen za ratni zločin. U prvoj reakciji nakon izricanja presude Šešelj je putem društevnih mreža poručio: "Draga moja Kolinda spremi se, spremi, uskoro ti dolazim u službeni posjet".

Hrvatski premijer Tihomir Orešković je u neformalnom razgovoru novinarima u Vukovaru rekao "Neka dođe pa ćemo ga uhititi".

Izvor...jutarnji hr...

7 hours ago, mig said:

Ma nista od toga......MUP mu odmah drugi dan zabranio ulazak....a i da nije....nebi on imao muda doci.....samo laje i gleda koji ce se som uhvatit na mamac...:)

Nzl...hrvati jos nisu shvatili da je ignoriranje za njega najbolje oruzje...jer...kad ga nema u medijima...on ne postoji....

Al primjetio sam da kod hrvata ni jedan srpski politicar nema takvu popularnost ko Seselj. Ipak ima nesto u onome sto si arogantniji prema nekome taj te bolje cijeni.;D

7 hours ago, ognjeslav said:

Tamo je upozno svog druga s hrvatske strane Antu Kovacevica. Kako je samo Kovacevic procvjeto kad se Seselj javio telefonom na onu tv iz Osijeka.

Javio mu se stari drug iz KPD.;D

7 hours ago, Misterno said:

Kazu da su ga zvali balerina, da su ga stalno maltretirali i da je izasao kao potpuno drugaciji covjek. E sad jeli to istina... 

Tudjman je imo deformisana usta. Kazu da mu je s ustima prije zatvora bilo sve u redu. E sad jel to istina....

4 hours ago, grom said:

Oce i tebe i mene ;D;D;D

Najprije ce Baniju pitati . . .:|<

Ja sam skroman covjek zemo. Ne bi imo nista protiv da me Kolinda primi u nezvanicnu posijetu. To bi mi vise imponiralo od zvanicne posijete.

Ne volim publicitet,vise kad je diskrecija zagarantovana.