Sign in to follow this  
grom

ЛИЦЕ ЗЛА

Recommended Posts

On 12/6/2018 at 7:50 PM, grom said:

Gledaj rokeru .

Svi , koji  trebaju doci , na neke od zakazanih drzavnih protokola , unapred dobiju "na papiru" tacne instrukcije sta , gde kud i u koje vreme .

Dakle nema omaske .

Vucic je znao u , sekundu i milimetar , kakav protokol ce biti . . .

Kad je video da ce biti zastave bilo koje , koje ne prilice , koje vredaju Srbe , trebao je jednostavno uz diplomatski izgovor ne doci na skup .

Neki predstavnici republika bivse Jugoslavije , jednostavno vredaju dostojanstvo Srba na tom vrlo vaznom  skupu . . . shvatas li ti to . . . 

1/3 muske populacije Srba je izginula u prvom ratu . . . Srbi su probili solunski front , a ne ni Francuzi ni Englezi ni Rusi ni bilo ko drugi , Srbi su to sami ucinili . . .

Ponosan sam na to sto je pradedovo ime i prezime upisano u grobnici . Na to se ponosim i , onda dode neki kujar i peder da to podanistava .

A tooo , sto se tamo desilo ,  eeeee to je nesto drugo . . . to otvara jednu drugu stranicu i zato je i cokolinda kitanovic izmedu ostalog bila tu . . .

To je to.

Prerije slažem sa se ovim šta si napisao, kasnije sam i ja bolje snimio kanal i pogledao njihove nove kipove i to je više na nivou neću reći špekulacija ali ono vjeruj ili ne. Video klipovi o Vučiću i onim što se desilo u Francuskoj su im dobri uz jednu zamjerku da nije sasvim sigurno da je to bilo baš zbog Vučića već prije zbog Srbije i Srba.

20 hours ago, gnr said:

Prerije slažem sa se ovim šta si napisao, kasnije sam i ja bolje snimio kanal i pogledao njihove nove kipove i to je više na nivou neću reći špekulacija ali ono vjeruj ili ne. Video klipovi o Vučiću i onim što se desilo u Francuskoj su im dobri uz jednu zamjerku da nije sasvim sigurno da je to bilo baš zbog Vučića već prije zbog Srbije i Srba.

Ma ne zelim da razmisljas pravdajuci se .

Ti si realan covek , a mi ovde samo raspravljamo .

Na svakom kanalu se mogu naci supljine , netacnosti i spekulacije tako i ovaj kanal .

Mi samo raspravljamo o necijim iskazima . . .

Ne pravdam se,  pišemo komentare, ja sam pratio svaki njihov video i kako sam slušao nove klipove o Vučiću bilo mi je malo grbavo da neko tako odlučno tvrdi da je taj i taj ubio Ivanovića i već sam tu primjetio neke stvari ali nisam ništa htio pisati ali prerije je istu primjetio pa sam se nadovezao kratko.

Sad me zanima novi video o protestima u Bg, o Vučiću koji je rekao da ga je baš briga za proteste, nešto u stilu da je sve uzalud. 

Stalno molim Boga da je ono što je Dunđer rekao istina, da će se u svijetu desiti velika promjena oko 2021-2023. Možda je ovo u Parizu početak, a možda će (jučer sam slušao Vladimira Dimitrijevića o tome) Rusiju napasti zapadne hijene, Vladimir Dimitrijević nije teoretičar zavjere, sve njegove klipove sam poslušao, prepametan čovjek.

Gledaj , mnogo teska i komplikovana grada je "lingvistika" .

Lingvistika i jezik je kljuc svega  . 

Nisam gledao , dok mi ti nisi rekao V. Dimitrijevica , pa sam sad to ucinio , naravno ne sve .

Procitao sam vrlo rano da kazem  Milosa Milojevica .

Bio sam tad ismijavan medu prijateljima kad sam pokusao nesto citirati  , iskreno i sam sam se dvoumio je li to istina sto je on pisao .

Danas , uzimajuci u obzir , da nas naocigled kradu i potkradaju ubjeden sam soprocentno da je Milojevic govorio istinu .

To je tema koju pokusavam polagano da i ovdje prikazem , ali jako malo imam vremena a i tesko se nalaze te zabranjene knjige u pdf - u .

Pokusaj objasniti izreku ; pricaj srpski da te razume ceo svet . . .

A Vladimir Dimitrijevic govori o Skotima i Ircima , kao pravoslavcima .

Jesi li to video ?

Pominjem ti njega jer si ti njega slusao . . .

Mnoge knjige su davno napisane , koje su skrajnute . . .

Nema novog videa na teleprompteru već 7 dana. Da ih neko nije posjetio?

I gledajte grome šta se događa kad i Ratko Dmitrović otvoreno napiše ovakvo nešto na tviteru.

"Ne branim ovu malu Barbaru, sa Studija B, i ne ulazim u temu, samo podsećam da postoji forma novinarskog izražavanja koja se zove KOMENTATORSKI IZVEŠTAJ."

(za ljude koji ne znaju - vučićeva novinarka se javila za vrijeme protesta i pokušala svojim komentarom u potpunosti relativizirati skup i nezadovoljstvo ljudi)

I napiše mu ovaj na tviteru:

"Bolje da se niste oglasili. Ona je bila izveštač, a ne komentator. Sedi, jedan."

Veli mu Ratko:

"Ništa nisam tvrdio, nisam iznosio ocene, samo naveo jednu činjenicu. Da Vas citiram: Bolje da se niste oglasili. Ne poznajete teoriju novinarstva. Sedi, jedan."

i onda odgovor:

"Ponavljam, ona je bila izveštač. Neprofesionalan, polupismene rečenice...u zanatskom smislu, ispod proseka. Na popravni!"

"То може бити нова форма. Пошаљете коментатора ДАНАС на Маракану да извештава са утакмице Звезда ПСЖ."

"Nije NOVA, već stara forma. Poznato u teoriji novinarstva."

i onda mu konačno neko napiše....

''U kojem je dozvoljeno lagati?'''

"Ne podmećite, to nisam rekao."

"Ratko, zar stvarno mislite da je devojka sposobna, intelektualno I iskustveno, da izveštava sa tako, osetljivih, skupova, I da priča o onome što nije tema, a da uz sve to LAZE. komentator događanja možete biti Vi, a ne ona, koja još, možda nije ni završila faks, I to privatni"

A Vladimir Dimitrijevic govori o Skotima i Ircima , kao pravoslavcima .

Jesi li to video ?

Ne, to nisam čuo, trebalo bi točno vidjeti šta je rekao, znam da čovjek uvijek priča nešto da se novo sazna i da je puno vjerodostojniji od onog Deretića, dva najbolja gostovanja su mu "Srbi između malja i petokrake-zločini komunista" i "Jasenovac - genocid sinova tisućljetne kulture". 

I malo o Vučiću još, ovo su bile novine i naslovi u Srbiji, ovo je kao neka parodija, šala, a nije.

POBEDA MALE I PRKOSNE SRBIJE!Vučić najiskrenije: Valjda sam previše radostan, pa ne mogu da kažem sve onako kako sam hteo! (FOTO)

a naravno, nema tu ni p od pobjede i veselja

rc30lxt.png

Raspali vatromet Aco Srbine 

https://youtu.be/NzZ-68QOxak

Evo je grome opet, lice zla.

"Kosovo u prilično očajničkoj poziciji"

Beograd -- Veoma je važno da se odnosi između Srbije i NATO poboljšavaju, rekla je Jelena Milić iz Centra za evroatlantske studije.

IZVOR: B92, PRVA SUBOTA, 15.12.2018. | 11:00

screenshot/Prva

Ona je za TV Prva navela da je jako dobro što se predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio generalnom sekretaru NATO Jensu Stoltenbergu, koji je juče izrazio žaljenje zbog odluke Prištine o transformaciji KBS u vojsku Kosova.

“NATO ostaje taj koji podržava proces normalizacije odnosa sa Kosovom i verovatno će biti taj koji će preuzeti neki bezbednosni okvir i garancije ako do sporazuma dođe. Jako je dobro i sa aspekta činjenice da bez obzira šta se juče dogodilo u Prištini, da srpska zajednica ostaje na Kosovu. Interes i za evropske integracije i stabilnost region ai interese srpske zajednice da se ti odnose poboljšavaju”, rekla je ona. 

Kako je navela, Kosovo je u jednoj “prilično očajničkoj poziciji u kojoj pravi ishitrene poteze”.

-----------------------

pravi ishitrene poteze....mrš....

On 12/12/2018 at 9:40 AM, grom said:

Pokusaj objasniti izreku ; pricaj srpski da te razume ceo svet . . .

Jel na tragu ovoga?

'''Bez Srpskog kulturnog i pre svega naucnog doprinosa covecanstvu,Svet bi se vratio u predindustrijski period.i bio bi manje lepo mesto.Pre svega Srbi su svet zaduzili primerom. Primerom duhovne snage moralne vrline,junastva kakvo svet samo kod Srba moze videti ,kroz istoriju.''''

On 12/18/2018 at 6:07 PM, gnr said:

Jel na tragu ovoga?

'''Bez Srpskog kulturnog i pre svega naucnog doprinosa covecanstvu,Svet bi se vratio u predindustrijski period.i bio bi manje lepo mesto.Pre svega Srbi su svet zaduzili primerom. Primerom duhovne snage moralne vrline,junastva kakvo svet samo kod Srba moze videti ,kroz istoriju.''''

Ljepo si to srocio . . .