dj-zombi

Kako vam se svidja predlog nove verzije glavne stranice?

Izgled prve stranice sajta  

11 members have voted

1. 1. Koju verziju prve stranice vise volite?

• Novu
      7
    • Staru
      7

Recommended Posts

On 26-9-2016 at 10:19 AM, dj-zombi said:

Uradio sam predlog nove verzije glavne/prve stranice sajta. Cisto da budemo u korak sa vremenom i trenutnom modom.

Uz to, prva stranica je cista i  "lagana" za otvaranje jer nema tezak programerski kod i ima samo tri slike da se otvore. Znaci nije pretrpana animacijama i banerima.

Pogledajte novu verziju: http://www.krajinaforce.com/

Stara verzija: http://www.krajinaforce.com/index_orginalni.html

Cisto iz zanimacije da vidimo sta vise volite, novu verziju ili staru, evo da otvorimo i glasanje gore na vrhu topika:

Nije losa  nova verzija , a i svakako da je trud vidljiv .

Po meni nekako se stara verzija udomacila , postala prepoznatljiva , naravno da ces sam odluciti . . .

On 26-10-2016 at 10:36 PM, BANIJA 79 said:

Raspisi referendum.;D

Inace nova verzija mi je bolja. Novo je novo.

Zemo , pa nije to auto , pa da kazes novo je novo hahahaha ;D

:]]

On 10/26/2016 at 10:36 PM, BANIJA 79 said:

Raspisi referendum.;D

Inace nova verzija mi je bolja. Novo je novo.

Izgleda da je muslimansko/hrvatska koalicija bojkotovala i ovaj vidi glasanja....jednostavno sve im smeta pa im ova anketa :D

13 hours ago, grom said:

Zemo , pa nije to auto , pa da kazes novo je novo hahahaha ;D

Nova stranica,novi telefon,novi auto,nova zena....sve je bolje od starog.;D:]]

20 hours ago, NaBranikuOtažbine said:

Izgleda da je muslimansko/hrvatska koalicija bojkotovala i ovaj vidi glasanja....jednostavno sve im smeta pa im ova anketa :D

Red je da o svojoj stranici Srbi sami odluče.

On 29/10/2016 at 7:07 PM, Kuk said:

Red je da o svojoj stranici Srbi sami odluče.

O ovom sajtu su uvijek samo Srbi odlucivali.

Гласао сам за стару верзију јер је на новој верзији застава Републике Србије,али када боље размислим та застава Републике Србије је сада застава крајишника пошто се велика већина настанила у Републици Србији. 

51 minutes ago, Florentina said:

Sto ti smeta zastava Republike Srbije? Da li je sugava, ruzna, neprijateljska?

прочитај боље цветана шта сам написао,не залећи се у коментарима где ниси разумела поенту,добронамерно ти ово пишем,верујем да ћеш ипак правилно схватити шта сам написао у претходном коментару  :|<

33 minutes ago, marko lukić said:

прочитај боље цветана шта сам написао,не залећи се у коментарима где ниси разумела поенту,добронамерно ти ово пишем,верујем да ћеш ипак правилно схватити шта сам написао у претходном коментару  :|<

Nema tu nikakvog zaletanja. Dobro pratim sta ko pise i iz napisanog se mnogo toga moze uociti.

22 hours ago, marko lukić said:

Гласао сам за стару верзију јер је на новој верзији застава Републике Србије,али када боље размислим та застава Републике Србије је сада застава крајишника пошто се велика већина настанила у Републици Србији. 

Ti si ovde u prvi plan stavio da ti ne odgovara sto je na novoj verziji zastava Republike Srbije. 

I to je tvoje pravo, tvoja sloboda izbora i misljenja.

U drugom delu tvoje recenice iznosis nesto sto se poklapa sa realnim stanjem stvari. Srbija je prihvatila u najgorim momentima veliki broj Krajisnika.

Srbija je prihvatila da deli sa Krajisnicima i dobro i zlo. I teritoriju i istu tu zastavu. Onoliko koliko je tada mogla, delila je sa vama svoje domove i hleb.

Da si u tvom umu u potpunosti osvestio ono sto si sam napisao u drugom delu tvog posta, ne bi ti smetala na prvoj stranici ovog sajta zastava Republike Srbije.

Ma koliko da je Srbija sa vama podelila kruva i kapule, uvek se oseti taj specificni otpor pojedinih Krajisnika.

Markoni, u tome je poenta.

Meni je ova nova prijatnija, modernija, sažetija i jednom riječju, bolja.

Kao krajišniku mi ne smeta zastava Republike Srbije, upravo suprotno, smatram da simboli Srba u cijelom svijetu moraju biti isti.

A čuj novo je novo ali to uvek nekako podrazumeva i moderno jel pa sad ko voli da je u trendu nije loše. Mislim da je ipak preglednije jer se u međuvremenu nakupilo i podataka i novih sekcija i lakše je naći put.

On 28-10-2016 at 11:24 PM, BANIJA 79 said:

Nova stranica,novi telefon,novi auto,nova zena....sve je bolje od starog.;D:]]

Vala tako je . . . potpuno si u pravu . . .;D

zbog ociglednog slabog interesovanja kako nam izgleda sajt (samo 14 glasova do sada .... ) i podjeljenog rezultata, vratio sam orginalni izgled stranice

Guest
This topic is now closed to further replies.