guns n roses

Obnova ustaške ideologije

Recommended Posts

To su samo puste zelje... samo iz Posavine ih je nestalo 150 hiljada zbog svoga ustasluka i nema vise povratka!

Sto su trazili to su i dobili!

44 minutes ago, NLO said:

To su samo puste zelje... samo iz Posavine ih je nestalo 150 hiljada zbog svoga ustasluka i nema vise povratka!

Sto su trazili to su i dobili!

Nema ih više ni u Banja Luci,muslimani ih isto počistili iz Sarajeva,Zenice,Tuzle,dosta mjesta u srednjoj bosni,pa nek crtaju slovo "u" po Bleiburgu.

U bosni su stvarno izgoreli ko ćik,ali su i dalje ubijeđeni zbog "oluje" da su oni nešto posebno jaki,i nepobijedivi.

evo baš mi sad pade na pamet, jebote kad čovjek prođe našim gradovima dal u Srbiji ili u Republici Srpskoj niđe se nemože naći nešto slično kao ovi njihovi grafiti.....ja sa velikom sigurnošću mogu reći da recimo u Banja Luci gradu od cc 200 000 stanovnika sigurno nećete naći niđe grafit tipa UBIJ HRVATA i slično.....to opet govori dosta toga o NJIMA i o nama....očigledno je da su ONI JAKO BOLESTAN I NESRETAN NAROD.....

2 minutes ago, NaBranikuOtažbine said:

evo baš mi sad pade na pamet, jebote kad čovjek prođe našim gradovima dal u Srbiji ili u Republici Srpskoj niđe se nemože naći nešto slično kao ovi njihovi grafiti.....ja sa velikom sigurnošću mogu reći da recimo u Banja Luci gradu od cc 200 000 stanovnika sigurno nećete naći niđe grafit tipa UBIJ HRVATA i slično.....to opet govori dosta toga o NJIMA i o nama....očigledno je da su ONI JAKO BOLESTAN I NESRETAN NAROD.....

Zanimljivo je kad odu van radit npr.u Njemačku takvi im grafiti više nisu u glavi.Nema se više viška vremena.;D

Zamisli kad ja ujutro dođem na poso pa kažem hrvatu iz Posavine jesi spreman za poso.;D

Bio je u ratu,i ja mu kažem zamisli borio si se da ti Srbin ne bude šef,pobijegneš od Srba u Njemačku,i onda ti Srbin šef smijene.:lol:

Sigurno se ne osijeća ko popišan,samo guta knedle ?! ;D

22 hours ago, BANIJA 79 said:

Zanimljivo je kad odu van radit npr.u Njemačku takvi im grafiti više nisu u glavi.Nema se više viška vremena.;D

Zamisli kad ja ujutro dođem na poso pa kažem hrvatu iz Posavine jesi spreman za poso.;D

Bio je u ratu,i ja mu kažem zamisli borio si se da ti Srbin ne bude šef,pobijegneš od Srba u Njemačku,i onda ti Srbin šef smijene.:lol:

Tko je vlasnik firme, Švabo ili Turčin?

23 hours ago, BANIJA 79 said:

Samo ih prskaj ?

12 hours ago, Kuk said:

Tko je vlasnik firme, Švabo ili Turčin?

Svapska firma. Zar ti ja dijelujem ko neko sto radi za turke ? ;D

U turskim firmama tj.imbisima,kic ducanima,autohaendleri rade pretezno oni ili njihova vijera. Drugim dijelatnostima osim ovih nabrojanih se turci rijetko bave.

Kod svaba smo mi iz ex YU,Poljaci,Madjari,Rumunji,Bugari,Cesi,Slovaci,nadje se tu i tamo i pokoji iz Portugala,Spanije i ostalih zemalja zapadne evrope,al to je rijetkost. uglavnom ex YU dominira nad svim ostalim.

5 hours ago, BANIJA 79 said:

Svapska firma. Zar ti ja dijelujem ko neko sto radi za turke ? ;D

U turskim firmama tj.imbisima,kic ducanima,autohaendleri rade pretezno oni ili njihova vijera. Drugim dijelatnostima osim ovih nabrojanih se turci rijetko bave.

Kod svaba smo mi iz ex YU,Poljaci,Madjari,Rumunji,Bugari,Cesi,Slovaci,nadje se tu i tamo i pokoji iz Portugala,Spanije i ostalih zemalja zapadne evrope,al to je rijetkost. uglavnom ex YU dominira nad svim ostalim.

Koji sastav zemo . . . ala je svabo na..ba . . .;D

7 hours ago, BANIJA 79 said:

Svapska firma. Zar ti ja dijelujem ko neko sto radi za turke ;D

.......

Pa nije da imas neku visoku spremu pa da ne bi radio za nekog turskog poslodavca. I sam si stranac u Njemackoj, tako da nemoj izigravati da si nesto bolji od muslimanskih radnika. 

4 hours ago, Kapetan said:

Pa nije da imas neku visoku spremu pa da ne bi radio za nekog turskog poslodavca. I sam si stranac u Njemackoj, tako da nemoj izigravati da si nesto bolji od muslimanskih radnika. 

Haha nisam ja završio 2 škole da prodajem Dönner Kebap.::)

Takvi poslovi više leže tebi i sličnima.;D

11 hours ago, BANIJA 79 said:

Kako se raspoznajete ;D

19 minutes ago, kuvar said:

?

Земо је ки вазда. ??

inficiran hrvatskim genom, pise o nama u srbiji ne drugacije nego hrvati

1 hour ago, cvrcak said:

inficiran hrvatskim genom, pise o nama u srbiji ne drugacije nego hrvati

Po stilu tvog pisanja ja bi reko da si ti inficiran turskim genom.;D

51 minutes ago, BANIJA 79 said:

Po stilu tvog pisanja ja bi reko da si ti inficiran turskim genom.;D

Kompleksi su čudo ;D
Ja razumem kad je rat počeo da si izbegao u nemačku, ali te ne razumem da nemaš dana boravka u krajini, za vreme postojanja krajine,čak nemaš za uspomenu ni ličnu kartu izdatu u krajini, ja za razliku od tebe imam :P

41 minutes ago, cvrcak said:

Kompleksi su čudo ;D
Ja razumem kad je rat počeo da si izbegao u nemačku, ali te ne razumem da nemaš dana boravka u krajini, za vreme postojanja krajine,čak nemaš za uspomenu ni ličnu kartu izdatu u krajini, ja za razliku od tebe imam :P

Nista ti ne razumijes,a i ne cudi me.

Jer da bilo sta razumijes ne bi ovakve gluposti piso.

Ja sam otiso sa Banije,al Banija nikad iz mene. U zivotu sve se mijenja osim Krajisnika i kamenja,to ostaje uvijek isto bez obzira gdje ko od nas zivio.

Koje glupo opravdanje i to od nekoga koji po godinama nije mogao biti svjesan krajiskog mentaliteta krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih. Cisto sumljam da neko u Njemackoj gaji danas krajiske tradicije, vec se utapas u njihovo drustvo, sto je meni potpuno logicno i prirodno. A vec sledeca generacija nece imati velikog dodira sa Srbijom, a kamoli Krajinom i mic po mic, sledece generacije postaju Svabi. 

2 hours ago, BANIJA 79 said:

U zivotu sve se mijenja osim Krajisnika i kamenja,to ostaje uvijek isto bez obzira gdje ko od nas zivio.

totalna glupost. pogledaj samo malo bolje na fejsbuku neke nase likove koji su relativno skoro  , nakon 2000 otisli SAD. meni se stomak prevrce , otisli su u jebenu Ameriku koja je izmedju ostalog kumovala nasoj nesreci, otisli su u Ameriku koja nas je bombradovala 1999.. ti likovi svuda kace americke zastave , od frizidera , pa do kuca, ograda ,automobila, a toboze glume neke srbende , pravoslavce, patriote.... da li smo mi normalni ?  naravno da nismo. da li su oni normalni. nisu.njihova djeca ce biti skoro Amerikanci, njihovi unuci stopostotni Amerikanci. zdravo i dovidjenja. imacemo tek poneki izuzetak.

7 hours ago, Kapetan said:

Koje glupo opravdanje i to od nekoga koji po godinama nije mogao biti svjesan krajiskog mentaliteta krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih.

Da li si ti svjestan svoje nesvjesti ? ;D

5 hours ago, ognjeslav said:

totalna glupost. pogledaj samo malo bolje na fejsbuku neke nase likove koji su relativno skoro  , nakon 2000 otisli SAD. meni se stomak prevrce , otisli su u jebenu Ameriku koja je izmedju ostalog kumovala nasoj nesreci, otisli su u Ameriku koja nas je bombradovala 1999.. ti likovi svuda kace americke zastave , od frizidera , pa do kuca, ograda ,automobila, a toboze glume neke srbende , pravoslavce, patriote.... da li smo mi normalni ?  naravno da nismo. da li su oni normalni. nisu.njihova djeca ce biti skoro Amerikanci, njihovi unuci stopostotni Amerikanci. zdravo i dovidjenja. imacemo tek poneki izuzetak.

Nisi upravu a objasnicu ti i zasto. Usporedjivat Ameriku i Njemacku su usporedba dva razlicita svijeta.

U Americi je takav sistem kad stranac uzme americko drzavljanstvo on automatski postaje amerikanac,i nije vise stranac. Odma te integriraju u svoje drustvo.U Njemackoj je sasvim druga prica. Nijemci nemaju ni izbliza integracioni sistem u svoje drustvo ko Amerikanci. Cak i kad stranac uzme njemacko drzavljanstvo on je i dalje stranac,samo je na papiru njemacki drzavljanin,a u stvarnosti ostaje ono sto je. Ni jedan ti stranac u Njemackoj nece rec da je Nijemac,a i da kaze nit bi od Nijemaca,ni od stranaca bio tako prihvacen. Dok u Americi stranci cim dobiju njihov pasos kazu da su Amerikanci,i od americkog drustva su tako prihvaceni.

19 hours ago, ognjeslav said:

ne govorim o tome koliko te neko drustvo prihvaca , vec  o tome sta nasi ljudi imaju u glavi ( najcesce nista), a puna usta morala, obraza, postenja, dakle nije ti neko skinuo gace, vec  ih ti sam skidas i nudis  se ko  krezuba kurava ......