• Announcements

• dj-zombi

Nove knjige   07/18/2016

U sekciji foruma "Krajina u knjigama" postavljeno dosta novih knjiga, obavezno pogledati:    6. Licka divizija - ratni put
       Kordun i Lika u NOB
       Kotar Slunj i kotar Veljun u NOR i socijalističkoj izgradnji
       SJENIČAK KRONIKA KORDUNAŠKOG SELA   Ove knjige kao i jos stotine drugih mozete takodje naci i u sekciji sajta "Dokumenti" http://www.krajinaforce.com/dokumenti/index.html          
Rada

Usred Jasenovca podigli ploču s ustaškim pozdravom

33 posts in this topic

2 hours ago, Kapetan said:

Sto moja? Ja imam liberalna stanovista, dok ovaj tvoj metalac-prijatelj grmi sav od fasizma:

Gotovo svi Hrvati su ustaše, samo je pitanje da li je njihovo ustaštvo direktno i očigledno ili pak glume antifašiste ali ne mogu, baš kao i ustaše, da ne čine zlo Srbima - znači ovi,

Jedini koji grmi od fašizma i koji ima fašistička stajališta si ti !

17 hours ago, Kapetan said:

Sto moja? Ja imam liberalna stanovista, dok ovaj tvoj metalac-prijatelj grmi sav od fasizma:

Gotovo svi Hrvati su ustaše, samo je pitanje da li je njihovo ustaštvo direktno i očigledno ili pak glume antifašiste ali ne mogu, baš kao i ustaše, da ne čine zlo Srbima - znači ovi,

Moji  prijatelji , su svi oni , koji su protiv ovih "nakaza" sto su za evroamerickonatovske ljubimce , ulizice , pedere i podrepase . . .

Roker prica svoju pricu koju bi mogao da isprica svaki onaj koji je ostao u loncu , gdje je dozvoljeno kuvanje srpstva sa svim zacinima bez ogranicenja .

Nisam ja protiv tebe ognjeslave , nego protiv tvog razmisljanja , a i nisi se bass  dokazao nesto mnogo protiv fasizma da bi se moglo drugacije shvatiti . . .

14 hours ago, BANIJA 79 said:

Jedini koji grmi od fašizma i koji ima fašistička stajališta si ti !

Ma daj zemo , salis li se to ?

Od kud ti takvi zakljucci , ne shvatam . . .;D

21 hours ago, Kapetan said:

Ti mišu mali napaćeni...Ti ne razlikuješ crno i bijelo i zapravo i ne znaš šta je to fašizam. Za tebe je fašizam kada čuješ da neko s pravom upozorava Srbe na opasnost od Hrvata koji su se odavno dokazali kao srbofobični ljudi do nivoa klanja. Ja ovdje nisam ništa napamet napisao. Jesu li se Hrvati ikada dignuli masovnije protiv pokolja Srba za vrijeme ndh? Jesu li i danas jednako srbofobični kao i 1941/1991? Jasno sam napisao da je samo pitanje kakvu verziju ustaštva gaje i koliko otvoreno ga pokazuju i to je istina. To je njihov problem a ne naš. Na nama je da budemo oprezni a samo budale jedno obično upozorenje vide kao fašizam. Oko Hrvata i ustaša se uvijek treba sjetiti riječi jednog srpskog svećenika za vrijeme ndh koji je rekao otprilike ''Zaboravite, iza zločina stoji hrvatski narod a ustaše su samo izvršioci radova".

5 hours ago, grom said:

Moji  prijatelji , su svi oni , koji su protiv ovih "nakaza" sto su za evroamerickonatovske ljubimce , ulizice , pedere i podrepase . . .

Roker prica svoju pricu koju bi mogao da isprica svaki onaj koji je ostao u loncu , gdje je dozvoljeno kuvanje srpstva sa svim zacinima bez ogranicenja .

Nisam ja protiv tebe ognjeslave , nego protiv tvog razmisljanja , a i nisi se bass  dokazao nesto mnogo protiv fasizma da bi se moglo drugacije shvatiti . . .

Mislim da su Hrvati antifašisti skoro jednako odvratni kao i ustaše i Hrvatsku nema više ko izvući iz ralja ustaštva.

Evo shvatio sam ko je ovaj koji drži najposjećeniju stranicu na facebooku ''Ustaše su najveća sramota Hrvata". Našao sam mu i fb profil. Tip nema hrabrosti staviti svoju sliku bez sunčanih naočala a kaže da su Hrvati u većini kontra ustaša i da je Zagreb ok grad. Piše o Zagrebu kao o heroju onda kad su se skupili i protestirali protiv Hasenbegovića a plaši se staviti svoju sliku gore. E čekaj malo a na svojem yt kanalu ima ofarbano lice a na guglu se mogu naći dvije njegove slike opet sa sunčanim naočalama. I sad on sve to zna, zna on šta je Zagreb, ali taj komunistički mozak je enigma i takvi će i dalje sebe i druge uvjeravati da su Hrvati u većini antifašisti i da je Zagreb ok grad. Inače stranica im je sklona lažima i falcifikatima i to je tek posebna priča. Evo gledam nedavno kako kače pismo koje je Draža Mihajlović navodno pisao Stepincu. To je dokazani falcifikat. Znači oni guraju i guraju svoju priču a ako nešto neko kaže protiv komunista taj je ili četnik ili ustaša i oni valjda misle da na prostoru bivše Jugoslavije žive samo tri vrste ljudi: komunisti, ustaše i četnici. I samo još ovo: ti današnji hrvatski antifašisti su isti kao oni Hrvati iz KPH koji su, kada su počeli pokolji u ndh, išli u srpska sela i mjesta i govorili Srbima da su to nekakvi izrodi hrvatski koji čine zločine nad Srbima a ne Hrvati. Fakat dosta više laži, ne postoje pravi hrvatski antifašisti i njih treba prikazati u pravom svjetlu. Oni su dio i ustaškog zla a ne samo komunističkog i nije potrebno ovdje pisati da tamo na toj stranici negiraju i Jasenovac i sjećam se kako je tamo došao jedan ustaša sa pričom o tkz domovinskom ratu na šta mu ovaj koji drži tu stranicu odgovara "Ne brini, u to se ne dira, taj rat je bio naša svetinja". Mislim to kad pročitam, pa budale jedne tu istu SFRJ koju toliko uzdižete i hvalite preko te vaše stranice je razbila hrvatska secesija i taj tkz domovinski rat.