Sign in to follow this  
BANIJA 79

"Multietnička" (multivitaminska) tzv.armija bih

Recommended Posts

Skupio sam malo materijala sa neta,pa da podijelim Srbima,a i hrvatima da vide s kim su trebali živjet u jedinoj,nedjeljivoj i suHverenoj bih.

Videozapisi sve kažu.

Multietničnost na dijelu.Iz video zapisa je jasno vidljivo da su multietnićari naoružani lovačkim puškama,i da se bore za građansku i multivitaminsku državu bih.

9 hours ago, BANIJA 79 said:

Multietničnost na dijelu.Iz video zapisa je jasno vidljivo da su multietnićari naoružani lovačkim puškama,i da se bore za građansku i multivitaminsku državu bih.

Јел оно Оркан?

2 hours ago, kuvar said:

Јел оно Оркан?

Jest. To su orkani napravljeni za Irak,na pocetku rata su se nasli u Novom Travniku u tvornici,nisu bili isporuceni. Balije ih se dokopali mislim 4 komada,na snimku su jos u pustinjskoj boji.

1 hour ago, NaBranikuOtažbine said:

ma jebeš ove Dudakove i Nanićeve bili su dobri borci jer nisu imali kuda,,,,,ali isto tako kidali smo ih maksimalno......95 smo ih konačno uništili i porazili ali opet politka stupa na scenu i sve se zaustavlja i okreće.....

Oni se mogu zahvalit hrvatima,jer inace da nije bilo oluje oni bi i danas bili opkoljeni u Bihacu. Toliko o njihovoj sposobnosti i dobrim borcima. Obicna religiozno-fanaticna zgadija.

On Monday, February 13, 2017 at 11:49 AM, BANIJA 79 said:

Jest. To su orkani napravljeni za Irak,na pocetku rata su se nasli u Novom Travniku u tvornici,nisu bili isporuceni. Balije ih se dokopali mislim 4 komada,na snimku su jos u pustinjskoj boji.

Hvala.

On 13.2.2017. at 0:45 PM, BANIJA 79 said:

Oni se mogu zahvalit hrvatima,jer inace da nije bilo oluje oni bi i danas bili opkoljeni u Bihacu. Toliko o njihovoj sposobnosti i dobrim borcima. Obicna religiozno-fanaticna zgadija.

E jbg sad,  da nije bilo oluje i slobe bila bi RS od 70% teritorije BiH i ujedinjena sa RSK i majkom Srbijom.. Al šipak.... Prodaše nas dušmani..... Ma oni su se fajtali iz razloga što nisu imali kud nazad i zato su bili fanatični i išli na metak ko ludi.... Dok smo mi imali prostora za manevar i napred i nazad i ljevo i desno..... Oni su baš bili u tjesnacu.... 

11 hours ago, NaBranikuOtažbine said:

E jbg sad,  da nije bilo oluje i slobe bila bi RS od 70% teritorije BiH i ujedinjena sa RSK i majkom Srbijom.. Al šipak.... Prodaše nas dušmani..... Ma oni su se fajtali iz razloga što nisu imali kud nazad i zato su bili fanatični i išli na metak ko ludi.... Dok smo mi imali prostora za manevar i napred i nazad i ljevo i desno..... Oni su baš bili u tjesnacu.... 

a gdje smo mi sada ? 

Rasprseni na sve 4 strane svijeta, izgubljena Krajina i dobar dio Republike srpske 

Sta drugo moze se ocekivati od rvtaskog "cvijeca", kakvi tvorci i gazde takvo i cvijece ;)

mozda izvana i lici na nesto ali iznutra trulez i smrad ;]\/

2 hours ago, Zeljo said:

Sta drugo moze se ocekivati od rvtaskog "cvijeca", kakvi tvorci i gazde takvo i cvijece ;)

Zeljo ti si jos uvijek u 41. Od tad se ipak puno toga promijenilo. Ucenici ili cvijece (balije) su se oteli kontroli i otkazali poslusnost bivsim saveznicima i uciteljima hrvatima. Ovi ih ucili da ubijaju Srbe,a ovi na kraju poceli ubijat njih.

Sad cvijece dominira bastovanima u federaciji bih i ne daju im treci entitet.

Jos samo poneki naivan hrvat vijeruje u cvijece i suzivot s njima. Evo kuk ti moze potvrdit iz prve ruke da je tako.

14 hours ago, NaBranikuOtažbine said:

Ma oni su se fajtali iz razloga što nisu imali kud nazad i zato su bili fanatični i išli na metak ko ludi.... Dok smo mi imali prostora za manevar i napred i nazad i ljevo i desno..... Oni su baš bili u tjesnacu.... 

Ne oni su se fajtali iz razloga sto su im Srbi prodavali municiju i hranu,i time im produzavali zivot. Inace da to nije bio slucaj njihov fajt bi bio kratkog daha.

4 hours ago, Zeljo said:

a gdje smo mi sada ? 

Rasprseni na sve 4 strane svijeta, izgubljena Krajina i dobar dio Republike srpske 

Isto je sranje svukuda sad, i u NDH i u Srbiji i u RS/BiH....kod jednih i drugih i trećih je očigledna tendencija iseljavanja u treće zemlje.....

1 hour ago, BANIJA 79 said:

Ne oni su se fajtali iz razloga sto su im Srbi prodavali municiju i hranu,i time im produzavali zivot. Inace da to nije bio slucaj njihov fajt bi bio kratkog daha.

pored dotura MTS od strane srba ogroman dotur je bio i iz HR vazdušnim putem isto tako i od strane UN čitaj nato pakta....dakle nismo ih samo mi snadbjevali nego i drugi.....a i skim bi mi ratovali da im nismo dali oružje i municiju :D

9 hours ago, BANIJA 79 said:

Zeljo ti si jos uvijek u 41. Od tad se ipak puno toga promijenilo. Ucenici ili cvijece (balije) su se oteli kontroli i otkazali poslusnost bivsim saveznicima i uciteljima hrvatima. Ovi ih ucili da ubijaju Srbe,a ovi na kraju poceli ubijat njih.

Sad cvijece dominira bastovanima u federaciji bih i ne daju im treci entitet.

Jos samo poneki naivan hrvat vijeruje u cvijece i suzivot s njima. Evo kuk ti moze potvrdit iz prve ruke da je tako.

Kako cviće, kaki suživot. To je najpodliji narod koji sam upoznao, sa svakim su bili i svakog su izdali.

Glume muli-kulti, a kad malo popričaš s njima, opustiš ih, ono zagrebeš površinu većinom su makar mali islamisti.

3 hours ago, Kuk said:

Kako cviće, kaki suživot. To je najpodliji narod koji sam upoznao, sa svakim su bili i svakog su izdali.

Glume muli-kulti, a kad malo popričaš s njima, opustiš ih, ono zagrebeš površinu većinom su makar mali islamisti.

Haha zar je moguce da ima narod podliji od nas Srba ? ;D Koda sam ja piso,potpisujem. Jos bi samo dodo da su isti skoro svi u 5 deka.