Sign in to follow this  
BANIJA 79

"Multietnička" (multivitaminska) tzv.armija bih

Recommended Posts

Google ratnici,google poznavaoci prilka u RS.Pola BIH nije RS,RS ima ispod 49 % teritorije,zasto-ne da mi se objasnjavati.

I nemoj te onako lupati gluposti,uzmi te brojke,koliko ko ima stanovnistva i koliko je ciji natalitet i sve ce vam biti jasno.I zasto ste u fazonu da je kod nas u RS sve super u pogledu zivota i opstanka srpskog roda.Pa ovdje nije dobro jos od 92-e.

E branik,Drenovo Tijesno?

11 hours ago, Una74 said:

Pola BIH nije RS,RS ima ispod 49 % teritorije,zasto-ne da mi se objasnjavati.

I nemoj te onako lupati gluposti,uzmi te brojke,koliko ko ima stanovnistva i koliko je ciji natalitet i sve ce vam biti jasno.I zasto ste u fazonu da je kod nas u RS sve super u pogledu zivota i opstanka srpskog roda.Pa ovdje nije dobro jos od 92-e.

Misliš da Republika Srpska nema 49% teritorije zbog Brčko distrikta ? Ako to misliš,onda nema ni federacija 51% teritorije zar ne ?

Da uzmemo brojke kolko ko ima stanovnika i koliko je čiji natalitet.Ajde da uzmemo.1991 po popisu stanovništva u bih je bilo 33% Srba,muslimana 50%,hrvata 17%,natalitet je i tada bio bolji u muslimana u odnosu i na Srbe i na hrvate.

Šta se promijenilo u 25 godina u odnosu na 91 ? Srba opet ima po popisu stanovništva iz 2013.preko 30% ko i 91,muslimana nema preko 50% ko i 91.Nešto nisam primijetio da je muslimanima natalitet pomogo previše.Da budemo jasni svima se smanjilo brojno stanje u bih i Srbima,i muslimanima,a hrvatima najviše.Tako da je odnos Srba i muslimana procentualno opet približan kao i po popisu iz 91.

U Republici Srpskoj nije dobro od 92.A u federaciji cvijetaju ruže i jede se zlatnim kašikama ?

23 hours ago, NaBranikuOtažbine said:

ma vidiš ga da lupeta ko maksim po diviziji......iseljavaju se više iz federacije nego iz RS jer balije imaju nekoga vani od prije i puno im je lakše snaći se i uklopiti nego nama......

Balija je puna Njemačka,Austrija,Švedska,Švicarska,Amerika itd.On misli da su svi ostali u federaciji kod babe Bakira,i da s njim čitaju dnevni avaz.

Unu 74 kad čitaš,koda čitaš dnevni avaz ili oslobođenje,pun nade i optimizma za bih.;D

On 21. 02. 2017. at 4:06 PM, Zeljo said:

u Opatiji i Lovranu po plazi ??? onda ode dvoja "lipa" u 3 ljepe jer sada ce se spustiti s Trsata pa ce

da vam pored mora kukuritati ;D

tako to biva kad vam nisu bili Srbi dobre komsije sada sljedece ne birate nego oni ima da vas taslace,

bicete furesti u svojoj kurenti :);]\/

To su uglavnom muslići koji su tamo stigli još za šepavog Jože. Sad su oni i njihovi potomci odjednom

otkrili da su veliki vjernici.

3 hours ago, NaBranikuOtažbine said:

Ma šta će Una,  mora čovjek neđe da  se ispuca... Ja sam čuo da federaciju nazivaju malom švicarskom ??? prirodni priraštaj kod balija nije ni približab onome kao prije rata.... Ni oni se više ne udaraju kao nekada ???  

Una 74 je federalni Srbin.;D

On 2/24/2017 at 1:31 AM, BANIJA 79 said:

Una 74 je federalni Srbin.;D

Ja sam srbin na svome,za razliku od tebe.Drzi se ti germanije,odavno su se stvari promjenile, a stalno se mjenjaju,ne pise nam se dobro.

On 2/25/2017 at 10:07 AM, NaBranikuOtažbine said:

Ma da bar jeste.. Ko zna šta je on.... 

Za razliku od tebe bio na nekim mjestima,Drenovo Tijesno.Kuda Una tece?

E nedoreceni covjece,tako ti je to kada ti pamet kratka.Ti si slucaj,ne zna a ne zna da ne zna.Pa Srbima se ne pise dobro na ovim prostorima,kada ces to vec jednom shvatiti.Ne znam sta je ovdje dobro,pa ti tako mislis.

6 hours ago, BANIJA 79 said:

Una teče kud Milorad reče.

Una teče

kud Milorad reče

Eto ti postade pesnik . . .;D

33 minutes ago, Una74 said:

E nedoreceni covjece,tako ti je to kada ti pamet kratka.Ti si slucaj,ne zna a ne zna da ne zna.Pa Srbima se ne pise dobro na ovim prostorima,kada ces to vec jednom shvatiti.Ne znam sta je ovdje dobro,pa ti tako mislis.

Vide maskiranog mujice kako brine za Srbe.Šta ima u Bihaću,jel porasto vodostaj Une ?

Inace,za tvoju informaciju,Una ne tece samo kroz Bihac.Ako vec nemas nekakvu konstruktivnu diskusiju,nemoj onda nemoj davati bezveyne komentare.I ne znam kakve ti veze imas sa RS i Srbima u njoj?A vidim da ne znas ni kako se zivi ni kakva je situacija,ovdje u RS.

UNA 74 puno brljezgaš i laprdaš....kome se to dobro piše na ovim prostorima....dal se dobro piše balijama, ustašama i šiptarima....ili smo samo mi srbi najebali.....mnogo lupetaš brate.....jel bolja situacija u Zagrebu, Sarajevu i Prištini od one u Banja Luci.....dali kod njih teče med i mlijeko....ti očigledno nemaš pojma o mnogo čemu, takoda nemaš pravo prigovarati bratu BANIJI.....inaće poselami mi tamo sve u BiKsaću gradu i Bužimljane mi posebno pozdravi ;) 

4 hours ago, Una74 said:

I ne znam kakve ti veze imas sa RS i Srbima u njoj?A vidim da ne znas ni kako se zivi ni kakva je situacija,ovdje u RS.

Eto ti konstruktivne diskusije sa zelenima.A kakve ti imaš veze sa RSK i KF forumom ?

On 6-3-2017 at 8:54 PM, BANIJA 79 said:

Kom je krivo,nek popije pivo.;D

Hahahaha ;D

Kod tebe eto 

Sve u stihu 

sve u prozi ,

a pijes pivo 

ka da si  na njojzi . . .:]]