Sign in to follow this  
BANIJA 79

"Multietnička" (multivitaminska) tzv.armija bih

Recommended Posts

1 hour ago, BANIJA 79 said:

Specijalno za duha prerije on voli 5 korpus.

Zarobljeni pripadnici abdićeve NO Adis Šabović i Arif Vuković.

Posebno obratiti pažnju na ponašanje civila,kad zarobljene vozaju po Bihaću.Koje veselje,koda su svatovi.

Šta reći "viteški" peti korpus na djelu.

1 hour ago, BANIJA 79 said:

Zarobljeni pripadnici 5 korpusa prepoznavaju poginule saborce nakon bitke na Kumarici kod Velike Kladuše 8.3.1995.

58 poginulih pripadnika 5 korpusa i 40 zarobljenih u borbi protiv abdićeve NO zap.bosna.

Nema više veselja i orgijanja ko u Bihaću nad zarobljenima.

39 minutes ago, BANIJA 79 said:

Abdićevci pale zastavu tzv.armije bih.

Боже сачувај!

Па зар је могуће да су ово људи радили људима, муслимани - муслиманима?

Некаква Сотона, неко зло је ушло у тај народ, кад су они то били спремни радити једни другима,

поготово ова 2 несретника што су их скинули до коже и онако показивали, а жене и дјеца вриште на сав глас...

Фуј!!

Око 3000 муслимана је страдало у међусобним окршајима, само да се зна!

3 minutes ago, LičkiSrbin said:

Боже сачувај!

Па зар је могуће да су ово људи радили људима, муслимани - муслиманима?

Некаква Сотона, неко зло је ушло у тај народ, кад су они то били спремни радити једни другима,

поготово ова 2 несретника што су их скинули до коже и онако показивали, а жене и дјеца вриште на сав глас...

Фуј!!

Sad vidiš s kim su Srbi živjeli u istoj državi.I onda dođu pojedini Srbi počnu piskarat i žalovat za Jugoslavijom,što više ne živimo sa fanaticima i monstrumima u istoj državi.

Zamisli da nema republike Srpske kakav bi bio suživot sa ovakvima u "multivitaminskoj" bih ?!

TKZV sila nebeska.....nema toga fronta đe ih nismo karali i to sve 4 godine rata....i onda se oni diče kako su najbolji i najorganizovaniji korpus alijine vojske.....oni nisu ni svjesni da su opstali sve te godine rata zato što je to samo nama odgovaralo.....koliko se samo para okrenulo u toj Cazinskoj Krajini.....pa ja se sjećam tokom rata svog komšije ( grobar ) inače poznat na široko.....imao je onu neku mečku karavana mrtvačku....nakrka on nju punu leševa pobijenih balija i pravac Krupa....kažemo jesili lud đeš sa njima tamo ubiće te ....kaže hiljadarka je po glavi pa ti vidi.......i tako je to radio cijeli rat....nekad je i žive žvercovao tamo.....eto banalnog primjera na čemu je čovjek uzimao keš......a da ne spominjemo druge trgovine....

5 minutes ago, BANIJA 79 said:

Sad vidiš s kim su Srbi živjeli u istoj državi.I onda dođu pojedini Srbi počnu piskarat i žalovat za Jugoslavijom,što više ne živimo sa fanaticima i monstrumima u istoj državi.

Zamisli da nema republike Srpske kakav bi bio suživot sa ovakvima u "multivitaminskoj" bih ?!

Ја као Србин, да сам био у прилици, ја бих помогао тим несретницима,

говорим за ова 2 што су их овако голе до коже мучили. 

Што се тиче југоносталгичара - то су људи који никада нису били у додиру са муслиманима... 

то су Срби из Шумадије, Војводине итд. Једноставно, они то никада неће схватити, исто као и за усташе.

А често чујем управо од њих, како говоре о Југославији, као некаквој обећаној земљи, гдје је текло мед и млијеко.

Ако, након свега, у РС има неки Србин који жели Југославију и плаче за истом, онда је он мој крвни непријатељ (идеолошки) и као такав је штетан по интерес и опстанак мога народа и моје државе.

9 minutes ago, NoviGradVRS said:

koliko se samo para okrenulo u toj Cazinskoj Krajini.....pa ja se sjećam tokom rata svog komšije ( grobar ) inače poznat na široko.....imao je onu neku mečku karavana mrtvačku....nakrka on nju punu leševa pobijenih balija i pravac Krupa....kažemo jesili lud đeš sa njima tamo ubiće te ....kaže hiljadarka je po glavi pa ti vidi.......i tako je to radio cijeli rat....nekad je i žive žvercovao tamo.....eto banalnog primjera na čemu je čovjek uzimao keš......a da ne spominjemo druge trgovine....

Ма Боже сачувај...

Али као што ти рече, то је баналан примјер, гдје је тек нафта, гас, шуме, генерално природни ресурси !?!?

2 hours ago, LičkiSrbin said:

Ја као Србин, да сам био у прилици, ја бих помогао тим несретницима,

говорим за ова 2 што су их овако голе до коже мучили. 

Што се тиче југоносталгичара - то су људи који никада нису били у додиру са муслиманима... 

то су Срби из Шумадије, Војводине итд. Једноставно, они то никада неће схватити, исто као и за усташе.

А често чујем управо од њих, како говоре о Југославији, као некаквој обећаној земљи, гдје је текло мед и млијеко.

Ако, након свега, у РС има неки Србин који жели Југославију и плаче за истом, онда је он мој крвни непријатељ (идеолошки) и као такав је штетан по интерес и опстанак мога народа и моје државе.

Ма Боже сачувај...

Али као што ти рече, то је баналан примјер, гдје је тек нафта, гас, шуме, генерално природни ресурси !?!?

ma uglavnom se trgovalo visoko akciznom robom i naravno oružjem....ta linija je redovno funkcionisala bez problema......eto čisto informacije radi jedan od tih koji su bili zaduženi za prodaju oružja balijaćima danas radi u OBA.....dali je to slučajnost ili ne :D:D:D svakome po zaslugama ;););) 

13 hours ago, BANIJA 79 said:

Novi Grade što bolan ne pusti komšije za Njemaćku ? :lol:

Đubre ćetnićko.;D

Brate što je najgore mi njih i jesmo pustili u Njemćku i ispratili kako i dolikuje pravim domaćinima al ne budale se vratiše i neki zauvjek ostadoše po Kordunu .....

evo ako lažem ja nelaže snimak , sve po propisima i EU standardima :):):) 

a onda se ti isti vratiše da oslobode Bosanski Novi od mrskih im komšija srba.....pred kraj snimka ima zanimljivih kadrova zarobljene opreme balija što su im obezbjedili braća ustaše iz NDH....jbg dosta smo ih pobili, dosta zarobili nešto uteklo.....al mogu ti reći da su veoma dobro održavali travnjak na stadionu Mlakve.....nema te kosilice koja bi ga tako fino uredila nego kad par stotina balijaća počne da pase istu :D:D:D inače istočna tribina je bila dostupna za javnost pa su se mogle posmatrati igre bez granica muslimanskih diverzanata :D:D:D 

Svatovi su i bili ,bar tako kaze net i osteceni tj,zarobljeni .  I danas zive u Bihacu . Jel to bilo u redu ili nije ,po meni nije ,nekome je to u redu ,nekome smjesno ,nekome tuzno .

Rat izbacuje svasta na svijetlo  dana . Neko u ratu dobije"slobodu"i smatra da su njega djela u redu .  Dok je mir dolazi do tucnjava sa razlicitim posljedicama ,kad dojde rat ,isti taj sto voli "samarati" dobije "slobodu" u svojoj glavi da umjesto samaranja nekoga ubije . 

Sto puta vec "slunjska brda" ne vrijedi ponovo pisati ,vec je napisao desetak stranica . Jedino da ponovim ,od 640 vojnika koji su krenuli njih je 600 doslo na odrediiste ,jedan dio ubijen ,jedan zarobljen ,jedan dio izvrsio samoubojstvo jer nisu mogli izdrzati napor .

6 hours ago, Duh_Prerije said:

Svatovi su i bili ,bar tako kaze net i osteceni tj,zarobljeni .  I danas zive u Bihacu . Jel to bilo u redu ili nije ,po meni nije ,nekome je to u redu ,nekome smjesno ,nekome tuzno .

Rat izbacuje svasta na svijetlo  dana . Neko u ratu dobije"slobodu"i smatra da su njega djela u redu .  Dok je mir dolazi do tucnjava sa razlicitim posljedicama ,kad dojde rat ,isti taj sto voli "samarati" dobije "slobodu" u svojoj glavi da umjesto samaranja nekoga ubije . 

Sto puta vec "slunjska brda" ne vrijedi ponovo pisati ,vec je napisao desetak stranica . Jedino da ponovim ,od 640 vojnika koji su krenuli njih je 600 doslo na odrediiste ,jedan dio ubijen ,jedan zarobljen ,jedan dio izvrsio samoubojstvo jer nisu mogli izdrzati napor .

nemojte samo vi Krvati o brojkama.....svi dobro znamo koliko ste vi pouzdani kada baratate sa ciframa....zato ne lupetaj i ne pričaj gluposti......baš me čudi ko napuni onoliki stadion, vatrogasni dom i hotel ....kad eto u Bihać dođe 600 balija :D:D:D  sreća po njih pa smo mi bili humani....pazili smo na svoje komšije......ono što je ubijeno u gradu može se svesti na statističku grešku....a i ti što su ubijeni nisu bez razloga ....

Ne razumijem sto hoces reci ? Da prvi dio videa i zadnji dio videa je isti dogadaj ? Da su poslije zarobljavanja predani u Novi pa su onda poslije bili pregovori kako da predju most i krenu dalje prema europi ?

25 minutes ago, Duh_Prerije said:

Ne razumijem sto hoces reci ? Da prvi dio videa i zadnji dio videa je isti dogadaj ? Da su poslije zarobljavanja predani u Novi pa su onda poslije bili pregovori kako da predju most i krenu dalje prema europi ?

pravite se ludi kao i obično........nećeš od ustaše nikad čuti nešto pošteno i to ti je......

da si bar malo čitao i koristio mozak čitajući mogao se nešto shvatiti.....

" Brate što je najgore mi njih i jesmo pustili u Njemćku i ispratili kako i dolikuje pravim domaćinima al ne budale se vratiše i neki zauvjek ostadoše po Kordunu ..."

"a onda se ti isti vratiše da oslobode Bosanski Novi od mrskih im komšija srba.....pred kraj snimka ima zanimljivih kadrova zarobljene opreme balija što su im obezbjedili braća ustaše iz NDH....jbg dosta smo ih pobili, dosta zarobili nešto uteklo.....al mogu ti reći da su veoma dobro održavali travnjak na stadionu Mlakve.....nema te kosilice koja bi ga tako fino uredila nego kad par stotina balijaća počne da pase istu :D:D:D inače istočna tribina je bila dostupna za javnost pa su se mogle posmatrati igre bez granica muslimanskih diverzanata :D:D:D "

Da bas tako  kako kazes ,to je vecina onih sto su se po tom videu se vratili nazad . To su isti oni sto se preko Karlovca otisli u razne destinacije po cijelom svijetu i onda se vratili nazad za par mjeseci . Moje je misljenje da to nisu isti ljudi ,a ti kako hoces . 

10 minutes ago, NoviGradVRS said:

inače istočna tribina je bila dostupna za javnost pa su se mogle posmatrati igre bez granica muslimanskih diverzanata :D:D:D "

Kako da se ovo shvati ,kad su zarobljeni dovedeni su u Novi gdje su pasli travu na stadionu a navijaci sa istocne tribine navijali .

5 minutes ago, Duh_Prerije said:

Da bas tako  kako kazes ,to je vecina onih sto su se po tom videu se vratili nazad . To su isti oni sto se preko Karlovca otisli u razne destinacije po cijelom svijetu i onda se vratili nazad za par mjeseci . Moje je misljenje da to nisu isti ljudi ,a ti kako hoces . 

Kako da se ovo shvati ,kad su zarobljeni dovedeni su u Novi gdje su pasli travu na stadionu a navijaci sa istocne tribine navijali .

cca 15 000 muslimana smo mi ispratili u punom redu i miru iz grada.....od toga je polovina sigurno bila vojno sposobna.....da ste nahvatali i 10 % od te polovine dolazi se do solidne vojne formacije....tako da sa velikom sigurnošću znamo koje napustio grad u konvoju ( svi su uredno popisani a i oni su se lično potpisivali jer su morali štošta toga da urade pre nego što napuste Novi ) i gle slučajnosti opet nakon nekog vremena se susrećemo sa našim sugrađanim i slušamo njihove žalopojke kako oni nisu htjeli nego su ih braća Krvati natjerali......

bilo ih je toliko mnogo da su morali da se zatvaraju na više lokacija po gradu.....hotel i vatrogasni dom je više bilo mjesto prosvećivanja balijskih diverzanat :D dok je na stadionu bio sabirni centar jer ipak je bila ogromna masa u pitanju a na otvorenom se oni lako kontrolišu.....nije niko navijao to si ti rekao.....ja sam kazao da je istočna tribina bila dostupna i da se moglo posmatrati šta se dešava unutar samog stadiona.....pa između ostalog i održavanje travnjaka :D:D:D jer kao što znamo muslimani ne jedu prasetinu jer tim činom čine HARAM.....

NoviGradVRS imas zadnje upozorenje

Nasladjivati se tudjom mukom i "pobjedonosno" piskarati po forumu kako je neko jeo travu "odrzavajuci" na taj nacin stadion moze samo bolesni um

на овом видеу се види солидан број заплењених војних легитимација,докумената,наоружања,али брате када су показали чизме,нисам могао да се суздржим

On 1.11.2017. at 5:07 PM, Duh_Prerije said:

600 стигло у Бихаћ,немој душе прерије,много је,ајде у 100 марке да је мање стигло у Би*аћ ба

1 hour ago, dj-zombi said:

NoviGradVRS imas zadnje upozorenje

Nasladjivati se tudjom mukom i "pobjedonosno" piskarati po forumu kako je neko jeo travu "odrzavajuci" na taj nacin stadion moze samo bolesni um

О Боже драги, дали је могуће.....они који су дошли да врше диверзије по граду, они који су већ били означили по зградама станове у којима треба извршити ликвидацију нас ( срба) , они који су вршили препаде на возила ЈНА и СУПа....они који су убијали припаднике ЈНА и припаднике СУПа итд итд итд

Јесмо ли требали таквима понудити смјештај у хотелу са ПП .....Они су дошли да убију нас а не да са нама граде суживот....На снимку се јасно види како су сви ти људи испраћени људски и без икаквих провокација и напада....исти овај конвој је враћен након пар дана у град јер им нису дали даље према западу.....и опет су примљени назад без икаквих посљедица....али оно што је дошло касније упадом у Крајину преко РСК то су биле војне формације и диверзанти послати са јасним циљем да нападну наше градове наша села и наш народ.....таквим се требало стати у крају и стало се.....дојучерашње дивне моје комшије преко ноћи су постале крволочне звјери жедне српске крви.....када ухватим времена поставићу дио литературе која се тад дјелила и растурала по граду муслиманском живљу.....

znam ja vrlo dobro ko su oni i sta su i kako radili, mozda bolje nego sto ti mislis ali kakvi god da su i ko god da su - znaju se prava ratnih zarobljenika

jedno od tih prava sigurno nije glodanje trave

i zapamti jednu stvar, zlocin ne opravdava zlocin, zvjerstvo ne opravdava zvjerstvo

4 minutes ago, dj-zombi said:

znam ja vrlo dobro ko su oni i sta su i kako radili, mozda bolje nego sto ti mislis ali kakvi god da su i ko god da su - znaju se prava ratnih zarobljenika

jedno od tih prava sigurno nije glodanje trave

i zapamti jednu stvar, zlocin ne opravdava zlocin, zvjerstvo ne opravdava zvjerstvo

Чак што више на Млаквама и у самом граду није било никаквих звјерстава према заробљеницима од уобичајних ствари које су радиле све три стране .....било је случајева убистава муслимана и пљачке имовине истих али то је радила једна група разбојника и криминалаца.....иста је током рата већином ликвидирана од припадника МУП РС и Војне полиције......управо на мосту на Уни је ликвидиран вођа и најокрутнији члан те формације...и дан данас на мосту стоји спомен плоча том криминалцу на мјесту гдје је убијен у покушају бјега према Матијевићима....

ja sam komentarisao tacno odredjenu i definisanu tvoju izjavu i nasladjivanje tim kako je neko glodao travu i time odrzavao stadion dok je istocna tribina bila otvorena za javnost tako da isti mogu uzivati u tom prizoru

tvoje rijeci i tvoja slova - nisam ih ja pisao momcino, tako da nema potrebe da sad skreces s teme i opisujes mi spomen ploce i raznorazne diverzantske grupe ...

1 minute ago, dj-zombi said:

ja sam komentarisao tacno odredjenu i definisanu tvoju izjavu i nasladjivanje tim kako je neko glodao travu i time odrzavao stadion dok je istocna tribina bila otvorena za javnost tako da isti mogu uzivati u tom prizoru

tvoje rijeci i tvoja slova - nisam ih ja pisao momcino, tako da nema potrebe da sad skreces s teme i opisujes mi spomen ploce i raznorazne diverzantske grupe ...

Mislim da sam već gore napisao tj odgovorio nekom kako tribina nije bila otvorena za navijanje i naslađivanje....nego jednostavno nije bilo fizičke prepreke da se na istu dođe i vidi šta se dešava ( naravno ko je želio da vidi ) ......i opet napominjem ništa strašno se nije dešavalo u odnosu na ono što su oni nama radili.....kasnije su svi uredno transportovani ka PD...BL....nakon nekog vremena i razmjenjeni....

38 minutes ago, bad said:

600 стигло у Бихаћ,немој душе прерије,много је,ајде у 100 марке да је мање стигло у Би*аћ ба

Koje marke KM ? 

U pravu si manje ih je doslo ,nije 600 nego oko 580.  A krenulo ih je oko 620 . 

Ako pridodamo jos 70-tak koji su prosli prije ovih i jos jedna grupa , brojka kaze opet vise od 600 .