dj-zombi

Arkan hrvatskoj prodao 12 slepera oruzja i video snimak streljanja u Ovcari

Recommended Posts

2 minutes ago, borko said:

Pa,pa,paranoja dečače,to tebe drži,daleko si od istine.

Rečnik ti je kao da te Aca Vučić napravio.

Aj ti dečak sedi sa tvojim "izvorima" ispred prodavnice,onako predveče i nadlagujte se uz ladnu pivu,nisi ti rata ni video ni omirisao.

Veliki pozdrav Velikom ustaši MIGU.....pozdravi mi društvo u Sunji.....idući put pokušaj biti originalniji i smisliti neku bolju masku i priču.....ovaj pokušaj ti je bio toliko jadan i providan da je i mene sramota....... nije lako glumiti srbina...budi ono što jesi....ustaša pa ustaša šta fali......cjeni svoje ali poštuj tuđe.......

skokni malo do Blinje večeras.......da se malo namirišeš ljudstva ....ja plaćam sve što popiješ :)

Željko je bio proizvod svoga vremena, ćaća crnogorac, general, a mali Arkan , kao I mnogo oficirske đece pravi problem. Postaje krimos, ali "naš", tj. potomak nekakve komunističke elite.

Pa pogledajte samo koliko je tih potomaka postalo uspješno, ali uz malu pogurku (ili možda malo veću) od utjecajnih roditelja. Čak su I malo kenjali protiv sistema, ali ...  

"Naš" ostaje naš , pa kako bilo. Tako je I on od Jugoslavena postao Srbin , pa na kraju I Crnogorac ( po general Kapičiću).

Ustvari  nije bio ništa od toga već samo mali kriminalac, koji je uspio ponešto zahvaljujući  vezama.

Bilo je Arkana mali milion....samo što su neki imali radijus kretanja samo u svom selu dok su drugi išli i na više gradova, regija pa i republika......

I ove glupsoti što pišu CRNOGORAC, pa šta i Radovan je crnogorac i mnogi drugi......

Jeste , I to je bio problem I razlog propasti što je Arkana bilo mali million. Kriminalac ostaje kriminalac, s njima se ne pravi država.

Državu mora voditi elita.

Komunisti nisu bili elita, oni su sličniji mafiji, stoga su I birali takve koji su njima slični za saradnike, jer su razumjeli sitem....

Demokratija, poštenje , vjera, pravda, zakoni,, red.... to je ionako za slabiće.

Nama fali Rambo, prava muškarčina na balkanski način!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

22 minutes ago, prekodrinski said:

Jeste , I to je bio problem I razlog propasti što je Arkana bilo mali million. Kriminalac ostaje kriminalac, s njima se ne pravi država.

Državu mora voditi elita.

Pa kriminalna nam je bila i vlast krenuvši od SRJ, RS i RSK.....kako onda očekivati državu......sve jedna vlast se bavila švercom a samim tim i kriminalom......

Pa naravno, kad su to pravni, ideološki I fizički nasljednici bivših komunističkih velikaša. Njihova đeca, njihova krv,..

Tako su se oni I dočepali vlasti  '45-te, pa nastavili na isti način. Poštene , vrijedne , patriote, moralne,.....  su što pobili što na robiju, preodgoj...

pa sad imamo to što imamo. To je normalan slijed događaja.

8 hours ago, NaBranikuOtažbine said:

Veliki pozdrav Velikom ustaši MIGU.....pozdravi mi društvo u Sunji.....idući put pokušaj biti originalniji i smisliti neku bolju masku i priču.....ovaj pokušaj ti je bio toliko jadan i providan da je i mene sramota....... nije lako glumiti srbina...budi ono što jesi....ustaša pa ustaša šta fali......cjeni svoje ali poštuj tuđe.......

skokni malo do Blinje večeras.......da se malo namirišeš ljudstva ....ja plaćam sve što popiješ :)

Dobro je znati da toliko mislis na mene....tako se vidi koliko si paranoican i izgubljen u svojim lazima i podvalama...

Ja nemam potrebe da se skrivam iza drugih "nickova"...to je kukavicki...i neeticki..i vise je tebi slicno nego meni...jer jednom si vec "letio" zbog nepostivanja foruma....jel tako....

"novi grad"??;)

Trenutno mi je plavi jadran zanimljiviji od seoskog derneka....a ionako znam da ti nemas muda da se pojavis tamo...tako da.nista od susreta...drz se ti une ispod hotela i izivaj dok mozes...

P.s.

Da odmah u startu rijesimo dilemu!!!

Posto sam izravno optuzen da se koristim drugim "nickom" tj..."borko" zamolio bih ADMINA dali moze da provjeri i javno ovdje obznani pred svima dali sam ja taj za koga me se optuzuje....

Hvala....

4 hours ago, NaBranikuOtažbine said:

Bilo je Arkana mali milion....samo što su neki imali radijus kretanja samo u svom selu dok su drugi išli i na više gradova, regija pa i republika......

I ove glupsoti što pišu CRNOGORAC, pa šta i Radovan je crnogorac i mnogi drugi......

Ti Crnogorci su nas uglavnom vodili u propast, pocevsi od Slobe, Rase, pa onog cuvenog premijera Srbije pocetkom devedesetih Bozovica pa sve do "pukovnika" Amfilohija. Crnogorski klanovi drze nazalost cvrsto Srbiju u svojim rukama, nije ni cudno sto ih se gotovo prezire poput Siptare. Tako da, smiri strasti decko. A danas ta ista "srpska sparta" docekuje Amere i traze svoj put u NATO, odnosno, da je srece i mi bi rekli Rusima jednom za sva vremene adios i krenuli tamo dje pripadamo, zapadnom svijetu. 

12 hours ago, Kapetan said:

Ti Crnogorci su nas uglavnom vodili u propast, pocevsi od Slobe, Rase, pa onog cuvenog premijera Srbije pocetkom devedesetih Bozovica pa sve do "pukovnika" Amfilohija. Crnogorski klanovi drze nazalost cvrsto Srbiju u svojim rukama, nije ni cudno sto ih se gotovo prezire poput Siptare. Tako da, smiri strasti decko. A danas ta ista "srpska sparta" docekuje Amere i traze svoj put u NATO, odnosno, da je srece i mi bi rekli Rusima jednom za sva vremene adios i krenuli tamo dje pripadamo, zapadnom svijetu. 

ako si mislio na mene, nemam ja sa crnogorcima ništa niti ih gotivim imalo....svima u lice kažem da su veće ustaše u crnoj gori negoli u NDH......radije idem u našu srpsku Dalmaciju (privremeno okupiranu ) i tamo ostavljam i ako treba duplo više para nego li kod usranih milogoraca.....tamo nebi ni da me puškom ćeraju.....

13 hours ago, mig said:

Dobro je znati da toliko mislis na mene....tako se vidi koliko si paranoican i izgubljen u svojim lazima i podvalama...

Ja nemam potrebe da se skrivam iza drugih "nickova"...to je kukavicki...i neeticki..i vise je tebi slicno nego meni...jer jednom si vec "letio" zbog nepostivanja foruma....jel tako....

"novi grad"??;)

Trenutno mi je plavi jadran zanimljiviji od seoskog derneka....a ionako znam da ti nemas muda da se pojavis tamo...tako da.nista od susreta...drz se ti une ispod hotela i izivaj dok mozes...

P.s.

Da odmah u startu rijesimo dilemu!!!

Posto sam izravno optuzen da se koristim drugim "nickom" tj..."borko" zamolio bih ADMINA dali moze da provjeri i javno ovdje obznani pred svima dali sam ja taj za koga me se optuzuje....

Hvala....

Drago mi je da si se prepoznao :)

Drugi put malo više originalnosti možda ti i prođe ;) 

Nije problem, ako već ne smiješ u Blinju možemo mi popiti nešta i na Jadranu.....i dole sam češće ove godine, treba obići sve te srspke zemlje.....posla je mnogo a vremena tako malo .....

12 minutes ago, NaBranikuOtažbine said:

ako si mislio na mene, nemam ja sa crnogorcima ništa niti ih gotivim imalo....svima u lice kažem da su veće ustaše u crnoj gori negoli u NDH......radije idem u našu srpsku Dalmaciju (privremeno okupiranu ) i tamo ostavljam i ako treba duplo više para nego li kod usranih milogoraca.....tamo nebi ni da me puškom ćeraju.....

А зашто у Далмацију поред Грчке ?

Ако већ идете у Далмацију, онда макар изнајмите смјештај код Срба.

А што се тиче Црне Горе - то је окупирана Србска земља, то је ваљда свима јасно.

И тамо не бих отишао никада, можда једино у западни дио Црне Горе гдје су углавном Срби...

mig i borko su dva razlicita posjetioca - svaka naredna bezvezna rasprava i medjusobna vredjanja bice brisani a mozda ko dobije i crveni karton ....

39 minutes ago, LičkiSrbin said:

А зашто у Далмацију поред Грчке ?

Ако већ идете у Далмацију, онда макар изнајмите смјештај код Срба.

А што се тиче Црне Горе - то је окупирана Србска земља, то је ваљда свима јасно.

И тамо не бих отишао никада, можда једино у западни дио Црне Горе гдје су углавном Срби...

a zašto u Grčku.....u Grčkoj sigurno nemam ni rodbine, ni kuća ni imanja....niti smo ih kad imali tamo.....Dalmacija i Kninska Krajina su vazda bile srpske i ostaće.....dok Grčka nikad nije bila niti će biti.....dok je Palma ne stavi pod svoje :D

27 minutes ago, NaBranikuOtažbine said:

a zašto u Grčku.....u Grčkoj sigurno nemam ni rodbine, ni kuća ni imanja....niti smo ih kad imali tamo.....Dalmacija i Kninska Krajina su vazda bile srpske i ostaće.....dok Grčka nikad nije bila niti će biti.....dok je Palma ne stavi pod svoje :D

А друга је ствар ако имаш имање тамо, или неког рођака, то је нешто сасвим друго.

Јесу то Србске Земље, али под окупацијом и да усташи дајем новце и да пуним њихову државну касу (која је у власништву ЕУ/НАТО) нема шансе !!

Ипак је Православна Грчка - Грчка :D

Бар за сада...

U pravu je zombi,treba se držati teme,pa eto mali doprinos istoj:

Mesec dana kasnije, u avgustu 1995. Milošević je i konačno digao ruke od Krajine. Pala je za svega četiri dana u operaciji Oluja Hrvatske Vojske. Nepregledne kolone izbeglica iz krajiških gradića slivale su danima u Srbiju.

Ako su izbegle Krajišnike svi zaboravili, Arkanov deo Jedinica nije. Mada u istočnoj Slavonije nije bilo ratnih sukoba od 1991, Arkan je ovo područje pretvorio u svoju privatnu državu i bogatio se na švercu deficitarne robe. Onako kako su stizali, policija u Srbiji je hapsila izbeglice i slala ih u Arkanovu bazu u Erdutu.

"Tu su ljudi bili kažnjavani tako što su morali da laju kao psi, lancima su bili vezani za kućice kao za pse i ljudi su morali da laju kao psi", seća se jedan od tada uhapšenih i nasilno mobilisanih izbeglica. "Jednom nam se Arkan obratio i rekao: ‘Slušaj ovamo.’ Mi smo svi slušali. ‘Hoće li neko da mi puši?’ S tim riječima nam se obratio gospodin Arkan. Mi smo stajali, niko ništa nije smio da pisne, ni riječ jednu da prozbori..."

Možda dečacima ne odgovara ova vrsta tekstova,ali,rođaci tako je bilo.

8 hours ago, NaBranikuOtažbine said:

drug moj bili smo i pod turcim jako dugo pa smo ih skinili sa jarma.....bratko i Grčka tii je u EU a isto tako i u Nato paktu......nisam siguran ali mislim da su Grčki avioni bombardovali Srbiju 99 ili na bilo koji drugi način sudjelovali u agresiji na SRJ ( bili su članice NATO )  za razliku od Ustaških koji nisu nikad......

vjeruj mi više Srba radi na Jadranu nego li kod Grka na obali.....tako da.....

Грчка није учествовала у агресији 98-99. напротив, Грчки народ се жестоко успротивио али и они су окупирана земља и колонија.

Усташки никад нису, јер није још било прилике, а и немају чим ;D

Сви авиони су им пали...

На Јадран треба ићи, али само код Срба.

13 minutes ago, LičkiSrbin said:

Усташки никад нису, јер није још било прилике, а и немају чим ;D

Сви авиони су им пали...

FOTO: ŠEST MiG-ova NA ČELU S LEGENDARNOM KOCKICOM PRELETJELO ZADARSKI KANAL Pogledajte kako je izgledao pozdravni prelet naših borbenih aviona

• AUTOR: 
  •  

• Jutarnji.hr

•  OBJAVLJENO: 
  • 02.08.2017. u 19:04

migovi_020817_04.jpg

12 minutes ago, mig said:

FOTO: ŠEST MiG-ova NA ČELU S LEGENDARNOM KOCKICOM PRELETJELO ZADARSKI KANAL Pogledajte kako je izgledao pozdravni prelet naših borbenih aviona

• AUTOR: 
  •  

• Jutarnji.hr

•  OBJAVLJENO: 
  • 02.08.2017. u 19:04

migovi_020817_04.jpg

У јеботе 6 мигова, замисли само...;D

То је смијешно за видјети и чути, баш ме занима од чијих паре сте их купили и чему вам служе.

Сем да повремено провоцирате нас Србе, јефтиним штосовима.

Не волим Лазанског, али овдје је у праву....

Samo sam se nadovezao na tvoju konstataciju da su "svi pali"...

Nista vise...svaka rasprava je  suvisna...

Pozz

Hahahahahaha . . .Jel to direktno javljanje iz kuruza . . . ;D

Mucnina, zbunjenost, slabost i pospanost uobičajene su pratece pojave budenja . . .;D

Izgleda da ti padaju sve teze I teze  povratci . . .;D

Mora da si bio dobro uraden.;D

Neka , neka  . . .;D

On 04. 08. 2017. at 10:38 PM, grom said:

Hahahahahaha . . .Jel to direktno javljanje iz kuruza . . . ;D

Mucnina, zbunjenost, slabost i pospanost uobičajene su pratece pojave budenja . . .;D

Izgleda da ti padaju sve teze I teze  povratci . . .;D

Mora da si bio dobro uraden.;D

Neka , neka  . . .;D

Nisu ni kuruzi sto su nekad bili.....sve preuzeo GMO...:)

Ma kakav povratak...valjda znas da sam ja stalno tu negdje....iznad...;)

Nego si se ti nesto uljenio pa te nema....pobjegao si mi sa zadnje rasprave samo tako...bez srama....al dobro...navikao sam ja ...:[|

muku mucim sa ovim tvojim "licanima."..slijepi ko sismisi...dzabe im je tesla izmislio svjetlo...;D

On 04. 08. 2017. at 10:43 PM, grom said:

Arkan je javno prokazan kao kriminalac ( od koga ? ) , 

zar hoces reci da arkan nije bio kriminalac!