dj-zombi

Arkan hrvatskoj prodao 12 slepera oruzja i video snimak streljanja u Ovcari

Recommended Posts

6 hours ago, vladimir8990 said:

kog pukovnika pandurevica ili andrica i on je bio pukovnik tada ako mislis na njihovog kamdanta legendu to ti neverujem

mislim da Jolović tad nije bio u Novom......

isto tako mozemo reci i za drvarcane da su zecevi i oni su bili kod rogatica 1992 pa su zbrisali i napravili belaj koji je popravljen tek 1993/1994

naravno ko god je postupio kukavički treba ga staviti na stub srama.....

kontranapad vode tada lokalne jedinice plus 16 krajiska specijalna brigada policije banjulcki odred i delovi ostalih odreda brigade iz istocnog dela luna i ta ekaipa

o kom kontranapadu pričaš....na kojem području....

22 hours ago, NoviGradVRS said:

mislim da Jolović tad nije bio u Novom......

tebra,ajde reci da si bio sa Jolovićem (zvanim Legenda) pa da svršim od smeha,ali odgovor znam,ma poklonio ti je kalaš ;D:<|;D

10 hours ago, vladimir8990 said:

mislim konkretno kljuc i gore kod tebe oko novog 

za Ključ ne mogu da tvrdim jer nisam detaljno upoznat....ali u Novom Podrinjci nisu 100 % učestvovali u odbrani a pogotovo ne u kontranapadu....njih par stotina jesu došli i bili jedan dana ali se nisu niđe micali.....njihov pukovnik sa pratnjom  je došao u komandu V bataljona Novske bgade i referisao našem komadantu kako nemogu učestvovati u odbrani Novog i da su kao dobili neki novi zadatak ???!!! i kako on i njegovih 250 specjalaca idu nazad prema PD.....linije uzastopno padaju i prave se nove, dolaskom Arkana i SDG ( moral boraca je porastao)  linija odbrane se konačno uspostavlja na Novskoj planini i vrši se uvezivanje i spajanje jedinica novskih baraljona....potom dolazi konačno ozbiljnije pojačanje jedan bataljona iz 43 PD i djelovi 16 motorizovane brigade i zajedno sa lokalnim snagama  kreće se u protiv udar na više pravaca ka balijama.....dakle o učešću drinskog korpusa u odbrani Novog i kontranapadu ka Krupi nema i govora....

26 minutes ago, borko said:

tebra,ajde reci da si bio sa Jolovićem (zvanim Legenda) pa da svršim od smeha,ali odgovor znam,ma poklonio ti je kalaš ;D:<|;D

pozdravi ekipu u Sunji i ne mješaj se u ozbiljne stvari...

1 hour ago, NoviGradVRS said:

za Ključ ne mogu da tvrdim jer nisam detaljno upoznat....ali u Novom Podrinjci nisu 100 % učestvovali u odbrani a pogotovo ne u kontranapadu....njih par stotina jesu došli i bili jedan dana ali se nisu niđe micali.....njihov pukovnik sa pratnjom  je došao u komandu V bataljona Novske bgade i referisao našem komadantu kako nemogu učestvovati u odbrani Novog i da su kao dobili neki novi zadatak ???!!! i kako on i njegovih 250 specjalaca idu nazad prema PD.....linije uzastopno padaju i prave se nove, dolaskom Arkana i SDG ( moral boraca je porastao)  linija odbrane se konačno uspostavlja na Novskoj planini i vrši se uvezivanje i spajanje jedinica novskih baraljona....potom dolazi konačno ozbiljnije pojačanje jedan bataljona iz 43 PD i djelovi 16 motorizovane brigade i zajedno sa lokalnim snagama  kreće se u protiv udar na više pravaca ka balijama.....dakle o učešću drinskog korpusa u odbrani Novog i kontranapadu ka Krupi nema i govora....

moral boraca je porastao ... ali su teritorije pale,iako je Željkić u svoj džepić stavio 700 000 DEM

pozdravi ekipu u Sunji i ne mješaj se u ozbiljne stvari...

dečak,koji si ti sebi KRALJ,al je tebi lepo,na čemu si,daj i nama malo tebra,da i nas radi,da i nama bude lepo kao tebi ;D;D;D

13 hours ago, borko said:

moral boraca je porastao ... ali su teritorije pale,iako je Željkić u svoj džepić stavio 700 000 DEM

nemaš pojma, čak što više teritorije su vraćene i ništa nije palo njegovim dolaskom...jedino što je palo jeste ne mali broj balijskih glava....ne lupetaj više....

55 minutes ago, NoviGradVRS said:

nemaš pojma, čak što više teritorije su vraćene i ništa nije palo njegovim dolaskom...jedino što je palo jeste ne mali broj balijskih glava....ne lupetaj više....

sigurno si i tu bio,i sve to gledao svojim očima,hajde napiši još nešto što si čuo od ćaleta,pa da vrištim od smeha ;D

inače boravak tvog ljubimca UDBA-ša Željkića na tom terenu trajao je svega 72 časa,a pošto je od nesrećnog Radovana taj isti boravak naplatio 700000 DEM dečače to ispada  9722,222 DEM po satu,malo li je na onu krizu

9 hours ago, borko said:

sigurno si i tu bio,i sve to gledao svojim očima,hajde napiši još nešto što si čuo od ćaleta,pa da vrištim od smeha ;D

inače boravak tvog ljubimca UDBA-ša Željkića na tom terenu trajao je svega 72 časa,a pošto je od nesrećnog Radovana taj isti boravak naplatio 700000 DEM dečače to ispada  9722,222 DEM po satu,malo li je na onu krizu

xaxxaxaxx al si smješan....kad predočiš uplatnicu za tih 0,7 miliona DM tada ću te uzeti za ozbiljno...........vjeruj mi dovoljno je bio, taman da balije dadnu put pod noge.....jedina zamjerka Arkanu i SDG je ono što je napravio u smamo gradu....mada opet i za to ima opravdanje kada se sagledaju okolnosti pod kojim se sve to izdešavalo....

7 minutes ago, NoviGradVRS said:

xaxxaxaxx al si smješan....kad predočiš uplatnicu za tih 0,7 miliona DM tada ću te uzeti za ozbiljno...........vjeruj mi dovoljno je bio, taman da balije dadnu put pod noge.....jedina zamjerka Arkanu i SDG je ono što je napravio u smamo gradu....mada opet i za to ima opravdanje kada se sagledaju okolnosti pod kojim se sve to izdešavalo....

pa zar si toliko naivan da pominješ neke uplatnice,pa tvoj Željkela kada je pljačkao banke po Evropi nije uzimao nikakve uplatnice,a niti ih je davao,e moj dečak,ala si ti zelen

9 minutes ago, NoviGradVRS said:

čuj uplatnice,ej tebra baš si me nasmejao,koji si ti sebi Kralj :P

On 8/23/2017 at 9:58 PM, borko said:

jer ti mozda znas legendu ?

On 8/23/2017 at 10:18 PM, NoviGradVRS said:

ok

evo malo istorije za ove što pljuju po Arkanu i SDG......fotografija je nastala u Gračacu 1993 godine.....samo je jedan momak sa ove slike preživio rat....pametnom dosta....

Фотографија корисника Željko Sovilj

Где је ту слика Жељко?

6 hours ago, NoviGradVRS said:

pročitao sam tvoje pitanje 10 puta i nikako da skontam šta si pitao......pokušaj da formulišeš pitanje ....

Извини Жељко,када сам први пута гледао слику,није се отворила како треба,доле је само писало твоје име или ти извор са којег си окачио слику,сада је све јасно,и видим слику.

2 hours ago, dragan glumac said:

Извини Жељко,када сам први пута гледао слику,није се отворила како треба,доле је само писало твоје име или ти извор са којег си окачио слику,сада је све јасно,и видим слику.

kojem se Željku izvinjavaš.....komadantu ili.....