Sign in to follow this  
guns n roses

Hrvatski dragovoljac srpske nacionalnosti: Tko je izdajnik!?

Recommended Posts

Ha ha ha, koja patetika. Ako misli stvarno onda je budala, pa vise od 70 % Hrvata govori slično ko on , ali privatno

misli  sasvim drugačije.

Ali, ima se pravo opredjeliti. Ovakvi nam zaista nisu potrebni.

Borko, ja sam samo prenio naslov video klipa i naravno da ovdje nije potrebno pisati šta je to izdaja i šta je a šta nije izdaja u kontekstu ovog videa jer svi to znamo a ovaj čovjek i za ime vlastitog oca kaže da je čudno, što je najbolje ovdje se ni ne zna da li on stvarno misli ovako no činjenica da je oca (koji je bio pravoslavni svećenik) pokopao na katoličkom groblju ipak govori da je on ipak malo prolupao od svega.

19 minutes ago, guns n roses said:

Borko, ja sam samo prenio naslov video klipa i naravno da ovdje nije potrebno pisati šta je to izdaja i šta je a šta nije izdaja u kontekstu ovog videa jer svi to znamo a ovaj čovjek i za ime vlastitog oca kaže da je čudno, što je najbolje ovdje se ni ne zna da li on stvarno misli ovako no činjenica da je oca (koji je bio pravoslavni svećenik) pokopao na katoličkom groblju ipak govori da je on ipak malo prolupao od svega.

nije taj malo prolupao,nego mnogo

zanimljivo je da je i pop pevač boris novković sahranio svog oca đorđa novkovića po katoličkim običajima sa katoločkim popom,a znam da su Srbi ti novkovići jer sam bio blizu kada je poginuo Milan Novković (naš tenkista) u bitkama za probijanje koridora,a taj pokojni Milan je brat od strica tom pevaču borisu

ko zna kakvu imaginaciju ima taj lik sa videa koji si postavio kada se pogleda u ogledalo,ne znam,svašta život nosi,ali sigurno je da tog lika sa videa ni hrvati ne cene i ne veruju mu,pa mora stalno da se dokazuje.

18 minutes ago, borko said:

nije taj malo prolupao,nego mnogo

zanimljivo je da je i pop pevač boris novković sahranio svog oca đorđa novkovića po katoličkim običajima sa katoločkim popom,a znam da su Srbi ti novkovići jer sam bio blizu kada je poginuo Milan Novković (naš tenkista) u bitkama za probijanje koridora,a taj pokojni Milan je brat od strica tom pevaču borisu

ko zna kakvu imaginaciju ima taj lik sa videa koji si postavio kada se pogleda u ogledalo,ne znam,svašta život nosi,ali sigurno je da tog lika sa videa ni hrvati ne cene i ne veruju mu,pa mora stalno da se dokazuje.

Da, ovaj je lud, a ovo nisam znao, mislim znao sam da se i Boris Novković prebacio na Hrvata i slično, ali ovo sa sahranom nisam znao. 

eh,da guns,da ti kažem iz ličnog iskustva da one Srbe koji su šizeli kada je to sve počinjalo u hrvatskoj,koji su bili jaki na izjavama,posle sam čuo od jna da su ostali u hrvatskoj i da su pristupili zng,a koliko im hrvati veruju u to njihovo preobraćanje najbolje mi govori slika koju sam video u decembru 1991.g.kada smo pomagali da se izvede ljudstvo iz vojne bolnice zagreb,na naplatnoj rampi karlovačkog autoputa (kontrolni punkt zng )stajao je kao ker na kiši jedan bivši potpukovnik jna i obarao je pogled kada smo prolazili,a neki iz kolone su ga i prozvali po imenu,eto koliko su mu nova braća zenge verovala i koliko ga cene,stajao je pokunjen,a znam još neke primere koji su ostali,i čuo sam kasnije da nisu prošli sjajno,a neki su poginuli kao civili u gradu u kojem su ostali,za koji su verovali da je njihov,ali crni oblaci su se tada nadvili nad njihovim životima,ko to zna guns,čudni su putevi gospodnji,ali čovek treba sam da odluči kuda će

4 minutes ago, guns n roses said:

Da, lud je ovaj, a ovo nisam znao, mislim znao sam da se i Boris Novković prebacio na Hrvata i slično, ali ovo sa sahranom nisam znao. 

guns,da samo znaš kakva je sahrana bila tenkisti Milanu Novkoviću naježio bi se,čak sam jednom i video spomenik koji mu je rodbina podigla,a na sahrani truba je svirala moj Milane kad u vojsku pođeš... ježim se dok ovo sada pišem

znači Milan Novković i boris novković braća od stričeva,Milan gine sa 20 godina kao pripadnik VRS,a boris sahranio oca sa katoličkim popom,jbg,tako je bilo