mig

Evropsko prvenstvo u kosarci. U18 -2017

Recommended Posts

ove devojčice koje nose trenerke gde piše Srbija su oličenje srpskog naroda,one su naivne i nisu naučene iz porodice da se klone hrvatica,ali malo detaljnije kada se pogleda devojčice koje nose trenerke sa natpisom croatia su srpske nacionalnosti,pa su se zato pojavile da čestitaju sunarodnicama,a vidi se da su to učinile bez znanja trenera croatie,nadam se da te devojčice neće snositi posledice kada se vrate u croatiu,a ove naše iz Srbije znaju ko su te devojčice u trenerkama croatia

mnogo sportista u croatia su Srbi,Planinič,Čutura,Komazec,braća Petrović Srbi po ocu,Dado (Miladin) Pršo itd...

10 hours ago, ivek427 said:

Pričaš gluposti, odmah teorije zavjere. hahahha

možda su za tebe gluposti,ali namerno ili slučajno tvoj sunarodnik mig je izostavio recimo ovaj "detalj"

evo nađoh ovo u novinama,da svi vide kakva je bila atmosfera oko terena

ovo je samo istine radi,da se zna kako ste "sportski" nastrojeni,vi croate :P

Ovome dodajmo, da je na dan kada su u Srbija i Hrvatska obelezili 22. godišnjicu vojno policijske akcije "Oluja" ( jedni komemoracijama i sećanjem na stradale i prognane, a drgi slavljem za Dan pobede), voljom žreba na Evropskom prvenstvu za košarkašice starosti do 18 godine sastale su se bas Srbija i Hrvatska... Petog dana avgusta 2017. godine bilo je (82:66) za Srbiju.

Sa tribina male dvorane u mađarskom Šopronu tokom meča je odjekivalo "Oluja, Oluja...", iako devojčice koje su se sportski borile na terenu nisu bile ni rođene te 1995. godine...

ajde ujaci ne mislite valjda da nam prodajete priču o normalnosti,posebno ne vašoj:<>\

znamo mi ko ste vi ;|

ako tvoj sunarodnik mig nešto objavljuje,neka ima bar trunku morala da napiše sve,i nikakve tu teorije zavere nema,znamo vas i tačka,a kada ste tako slatkorečivi što nije bio ceo tim croatie

ne damo se više prevariti mi Srbi na temu kako vi croate razmišljate o nama i našoj deci :P

5 hours ago, borko said:

evo nađoh ovo u novinama,da svi vide kakva je bila atmosfera oko terena

Ovome dodajmo, da je na dan kada su u Srbija i Hrvatska obelezili 22. godišnjicu vojno policijske akcije "Oluja" ( jedni komemoracijama i sećanjem na stradale i prognane, a drgi slavljem za Dan pobede), voljom žreba na Evropskom prvenstvu za košarkašice starosti do 18 godine sastale su se bas Srbija i Hrvatska... Petog dana avgusta 2017. godine bilo je (82:66) za Srbiju.

Sa tribina male dvorane u mađarskom Šopronu tokom meča je odjekivalo "Oluja, Oluja...", iako devojčice koje su se sportski borile na terenu nisu bile ni rođene te 1995. godine...

Bio bi red a bogami i pravilo da se stavi izvor teksta...

Dok ti "trazis"....evo malo vijesti i iz srpske stampe...

VIDEO) NA MAJICI HRVATSKA, NA LICU - SRBIJA! Mlade košarkašice iz komšiluka bodrile naše u finalu EP!
Kakva slika sa finala juniorskog Evropskog prvenstva za košarkašice: mlade Hrvatice su sa ispisanim "Srbija" na licima bodrile naše u borbi za zlatnu medalju

informer.rs 14. 08. 2017. 09:55

158509_fiba_f.jpg?1502697353
FIBA/promo

Od prvog dana su se srpske i hrvatske košarkašice fenomenalno slagale na šampionatu u mađarskom Šopronu, a sve je kulminiralo posle polufinala, kada su naše gracije pobedile i ušle u borbu za tron.

Tada su ih ispred hotela dočekale Hrvatice i zajedno se radovale, uz pesmu i igru, uz zvuke grupe Kolonija.

A, tokom samog finala, koje su nažalost Srpkinje u samom finišu izgubile od Belgije, mlade Hrvatice su, obučene u majice svoje reprezentacije, na kojima je pisao "Croatia", bodrile naše košarkašice svim srcem, sa sve ispisanim "Srbija" na licu. 

Prelepa i pomalo neverovatna sportska priča...

Izvor....informer rs.

informer je list vladajuće stranke u Srbiji

fotografija je foto-montaža,a i vide se samo slova BIA,očigledni fali slovo J,jer se piše SRBIJA,a ne SRBIA (kao da su neki stranci koji ne znaju hrvatski odradili foto šop;))

sve je to deo političke kampanje koju pritiscima na srpske političare sprovodi mama Angela Merkel

bolje bi bilo da su objavili fotografije ubijene srpske dece koju su ubili pripadnici zng i muprh,kao npr, devojčicu iz porodice Zec koju su merčepovci ubili na Sljemenu metkom u potiljak

nikakva bratstva i jedinstva Srbima ne padaju na pamet,ovo sa decom je jeftina politička propaganda,niko u Srbiji ne veruje hrvatima,a to se da videte po komentarima čitalaca koje ostavljaju ispod ovakvih nebitnih vesti,mig,znaš i sam da je to propaganda,nije mi jasno kako su u hrvatskoj pobijena tolika deca kada si ti zng tako "osetljiv" na ove "vesti",što 91. nisi branio srpsku decu nego si pucao na njih i ti i tvoji zng i muprh

ajde otkači se tih gluposti i odskakući u velikim skokovima :P

Ti si pukao ko bas u ovom slucaju borko. Eto fotomontaza je i da je elvis prisli i tito ziv ... neki dan sam ih obojicu vidio na pijaci, kupuju rasol ...

na licima jasno pise "serbia", za nepismene to je srbija na engleskom ....

slika i snimkova o ovom dogadjaju ima vise nego dovoljno na internetu da se bilo ko u to uvjeri, ne znam zasto napokon nesto lijepo toliko bode oci raznoraznim tipovima ....

daj,zombi,pa pročitaj komentare ispod tih vesti,ali botovske zaobiđi,to su oni komentari koje šalju botovi političkih stranaka

ne znam šta se tu lepo desilo

nisam pukao,to ti tako vidiš,ali ne znači da si u pravu,jedan od tvojih hendikepa je što ne živiš u Srbiji,pa bi ti bilo mnogo jasnije kakva se propaganda vrši već dosta dugo vremena

ali nije bitno,i ne bode mi oči,samo kažem da postoji i druga strana medalje,a o poklicima na utakmici oluja,oluja,niko ni reči

znaš li ti zombi da su u januaru ove godine na EP u vaterpolu ulaznice za utakmicu Srbija-hrvatska pustili u on line prodaju,i kada je publika izviždala hrvatsku himnu i vikala Vučiću pederu,ulaznica više nije bilo u prodaji,nego su se delile među pripadnicima SNS,i pravila se kontrolisana armosfera,sve je bre to zombi pod kontrolom,nije nikakva paranoja,koliko znam ne živiš na ovim prostorima,tako da je nerealno očekivati da imaš pouzdano viđenje situacije na ovim prostorima,to je jednostavno tako

10 minutes ago, borko said:

a o poklicima na utakmici oluja,oluja,niko ni reči

Evo ja jos cekam taj "izvor"....

Al od tebe ni rijeci...

a,tražiš da ti ga stavim

posebnu pažnju obratite na vremena u kojima se čuju povici hrvata,u boj za narod svoj,pevanje pesme moja domovina kojom su nam hrvati ispirali mozak na hrt

a jasni povici hrvata :"OLUJA","OLUJA" se jasno čuju

prvo vremena na koja obratite pažnju kada gledate utakmicu na videu koji ću postaviti

10 minut,40 sekundi -jasno se čuje u boj,u boj,za narod svoj

45 minut 20 sekund pevanje pesme sa htr moja domovina

1 sat,23 minuta,45 sekundi više nego jasno se čuju povici hrvara "OLUJA","OLUJA"!!!

inače devojčice koje se vesele sa srpkinjama ispred hotela prezivaju se Tadić i Kpstić i više je nego očigledno da se radi o devojčicama srpske nacionalnosti koje uspeh srpkinja proslavljaju zajedno,nikog od hrvatske reprezentacije nije bili (treneri),prema tome srpkinje koje nose majice croatia su se veselile sa sunarodnjakinjama,rekoh valjda neće kada se vrate u croatiu

"Moja domovina "i "u boj za narod svoj" su uobicajeni na svim natjecanjima gdje igra hrvatska reprenzentacija...

Sasvim je nebitno kako se prezivaju igracice.... nose dres reprezentacije i svojom igrom i postupcima predstavljaju hrvatsku...to je NAJBITNIJE...

A ono "za dom" sta se cuje u 1h i 23 min...

Točnije...čuje se 1 glas....i sasvim je nebitan...medju svim onim navijacima tamo nasla se jedna budala.....to nije nista cudno...

Igracice su svojim kasnijim postupkom jasno rekle sta misle o njegovom "performansu"..

.tako se i medju nama ovdje na forumu uvijek nadje jedna budala...

I sta je najbolje u tom slucaju???

Ignorirati je...

:)

2 hours ago, mig said:

"Moja domovina "i "u boj za narod svoj" su uobicajeni na svim natjecanjima gdje igra hrvatska reprenzentacija...

Sasvim je nebitno kako se prezivaju igracice.... nose dres reprezentacije i svojom igrom i postupcima predstavljaju hrvatsku...to je NAJBITNIJE...

A ono "za dom" sta se cuje u 1h i 23 min...

Točnije...čuje se 1 glas....i sasvim je nebitan...medju svim onim navijacima tamo nasla se jedna budala.....to nije nista cudno...

Igracice su svojim kasnijim postupkom jasno rekle sta misle o njegovom "performansu"..

.tako se i medju nama ovdje na forumu uvijek nadje jedna budala...

I sta je najbolje u tom slucaju???

Ignorirati je...

mig,bio si mnogo samouveren,čak si se izletao sa prozivkama kako ja nemam dokaze za pokliče oluja itd.

vidim da pokušavaš da sakriješ da su se devojčice srpske nacionalnosti u dresu croatia,ne znaš kako bi to zabašurio pa podebljavaš slova kako je to najbitnije,a činjenica je da NIKO od hrvatskih trenera nije prišao da se veseli sa reprezentacijom Srbije,a tu pada u vodu priča iz novina kako hrvati navijaju za Srbiju

činjenica je da se "za dom" ipak čuje,a poleteo si da me provociraš kako se to nije desilo,ali mig,ja prvo napišem istinu,pa ti burno reaguješ,ja onda pustim da se ti malo pržiš,da porumeniš,pa ti onda postavim dokaze koje ti mig ne možeš da oboriš,pa onda ti pravdaš i peglaš kako tebi odgovara,a ja mig znam tri poteza unapred kako ćeš ti da reaguješ,a kada ti podastrem dokaze,splasneš kao izduvani balon,a ja se slavodobitnički smejem:P

tvrdio si da nije bilo povika  za dom,u boj u boj,oluja,oluja ,pa onda kada si dobio dokazr kažeš da je to budala itd,a takvih budala je 1991.g bilo nekoliko miliona i onda ste ubijali srpsku decu.bilo bi tu još više kako ti kažeš budala,samo je hala bila mala,pa je bilo malo publike,a činjenica je da je taj što je vikao oluja,oluja ipak hrvat,a da niko od Srba nije vređao hrvatsku reprezentaciju,to nećeš da kažeš,a :P

ti si prizeman i lako te je nadigrati,evo dao sam ti dokaz koji si tražio,a sada kada nemaš gde počinješ da me vređaš,kao misliš da si mi doskočio,a ispade obrnuto,puko si kao naduvani balon,mada se to u Srbiji kaže drugačije,ali neću da budem vulgaran na forumu

ignoriši ti budale,ali si ispao tolika budala,da je meni neprijatno u tvoje ime,ti si ispao budala,pukao si po šavovima;)

On 15.8.2017. at 1:50 PM, dj-zombi said:

Ti si pukao ko bas u ovom slucaju borko. Eto fotomontaza je i da je elvis prisli i tito ziv ... neki dan sam ih obojicu vidio na pijaci, kupuju rasol ...

na licima jasno pise "serbia", za nepismene to je srbija na engleskom ....

slika i snimkova o ovom dogadjaju ima vise nego dovoljno na internetu da se bilo ko u to uvjeri, ne znam zasto napokon nesto lijepo toliko bode oci raznoraznim tipovima ....

zombi,vidiš da nisam pukao kako ti to kažeš

izneo sam dokaze za ono što sam i pisao,ali ja sam dokaze za moje tvrdnje imao od početka,samo sam pustio da vidim kako će pojedinci da reaguju

moji snimci su jači od migovih  i dolaze od FIBA koja je snimala utakmicu sa kvalitetnom tehnikom,pa se jasno čuje ono oluja,oluja,oluja

i nisam nepismen,znam kako se na engleskom piše Srbija,ali što bi hrvatice koje govore i pišu Srbija napisale na licu Serbia,pa nisu one iz Engleske nego iz hrvatske,jelda da je tako zombi ;)

snimaka kako ti kažeš ima na internetu,ali radio je foto šop,da političari dobiju poene,a možda im neko poveruje da žele dobro narodu,poveruju im neki npr. ti zombi

što bi mi lepo bolo oči,ali ovde je sve izmišljeno,pa dokazi su tu,zar ne

a devojčice koje se vesele sa našom reprezentacijom su srpkinje koje igraju u reprezentaciji croatia,srele su svoje sunarodnjakinje pa se sa njima radovale,a trenera hrvatske nije nigde tu bilo

i zombi,misli ti šta god hoćeš i piši meni da sam nepismen,ali znaj foto shop je vrlo moćan program u svetu kompjutera ;)

Nisam nikoga vrijedjao....nego govorio opcenito....

Ali...posto si se ti sam prepoznao u mom zadnjem postu....meni me preostaje nista drugo nego da ga se slijepo pridrzavam...;D

On 16.8.2017 at 9:42 PM, mig said:

tako se i medju nama ovdje na forumu uvijek nadje jedna budala...

i tako kurva  tj. budala o postenju ;D

Jos Mig-usa  rasipa pamet i svoje "izvorne,ciste"  gene po KF-u :P

4 hours ago, Zeljo said:

i tako kurva  tj. budala o postenju ;D

Jos Mig-usa  rasipa pamet i svoje "izvorne,ciste"  gene po KF-u :P

baš tako,a o vređanju srpskih košarkašica nije mogao da podastre kontra argumente,nego se nešto femka,prava cava

On 19. 08. 2017. at 8:20 PM, borko said:

deljemo rvate gde god stignemo!!!

De mi reci.....ne mogu nikako da se sjetim....

ko je ono prvak svijeta u vaterpolu....:[|

1 hour ago, mig said:

De mi reci.....ne mogu nikako da se sjetim....

ko je ono prvak svijeta u vaterpolu....:[|

pobrkao si lončiće,ovde je tema košarka,a tu vas deljemo još od Atine 1995.kada ste sramno sišli sa postolja za dodelu medalja

a,i kada ste igrali na EP u vaterpolu u BG niko nije vređao vaše igrače,a vi našoj deci na košarci vičete oluja,oluja... smradovi jedni

6 minutes ago, borko said:

pobrkao si lončiće,ovde je tema košarka,

pobrkao si ti loncice...ovdje je tema o doceku druzenju i prijateljstvu kosarkasica....a "deljali"ste vi i u vaterpolu donedavno....jbg..al uvijek dodje jaci i bolji....nista nije vjecno...

I ...malo sam se raspitao....(onaj jedan sta je vikao oluja..oluja...)...

on je ustvari bio dobronamjeran....samo je htio upozoriti da se vani sprema nevrijeme pa da se pozure malo...a vi bolesni nacionalisti odmah vidite ustase....cccccc

smradovi jedni...